Giramonte Frescobaldi Wina Grand Durhene ChampagneWina ChardonnayWina z Nowej ZelandiiWino WinaBachus Wina o WinieMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyAberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWino na lato

I BALZINI Black Label 1997

Wina włoskie » Wina czerwone Włochy

Cena:285.66PLN
Poleć znajomemu

Cabernet Sauvignon, Sangiovese and Merlot 

To wino po prostu tryska energią, gęste, czerwone z purpurowymi nutami maksymalnie skoncentrowane. Wino złożone posiadające ważne zapachy, gdzie cień fiołków i irysów, charakterystycznych dla winnic Sangiovese, idealnie miesza się ze słodkimi i czarującymi odczuciem Merlota i mocą Cabernet Sauvignon. Daje to symfonie wyczuwalnej na zmianę wanilii i kawy, czekolady i jagód. Wino z niesamowitą mocą i koncentracją na podniebieniu, gorące, surowe i przekonujące.


 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.