Giramonte Frescobaldi Wina Grand Durhene ChampagneWina ChardonnayWina z Nowej ZelandiiWino WinaBachus Wina o WinieMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFJameson WhiskyAberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWino na lato

Louis Roederer Cristal

Producenci win » Louis Roedere - Francja - Champagne|Wina francuskie » Szampany białe Francja

Cena:798.00PLN
Poleć znajomemu

Szampan z Francji z regionu Champagne

Szczepy:  55% Pinot Noir, 45% Chardonnay

 

 

Cristal - Roederer to symbol doskonałości. W 1876 Car Aleksander zamówił specjalnie szampana w unikatowej kryształowej butelce. Cristal to jeden z najznakomitszych szampanów na świecie i przez wielu znawców uważany za najlepszy - na aukcjach osiąga najwyższe ceny. Produkowany tylko z wyjątkowych roczników, starzony w dębowych beczkach i długo leżakowany w butelkach.


Nagrody:

 

100 ptk. – Wine&Spirits

98 ptk. – Wine Enthusiast

97 ptk. – James Halliday

96 ptk. – Wine Advocate

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.