Giramonte Frescobaldi Wina Grand Durhene ChampagneWina ChardonnayWina z Nowej ZelandiiWino WinaBachus Wina o WinieMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyAberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWino na lato

Offley LBV Port

PORTO|Porto|Porto » Porto czerwone

Cena:100.00PLN
Poleć znajomemu

Kraj: Portugalia

Region: Porto

Szczepy: Tinta Roriz / Touriga Franca / Touriga Nacional

Rodzaj: czerwone, słodkie

Pojemność: 0,75 l

Alkohol: 20.5%

 

Intensywny, czerwono-rubinowy kolor, aromaty dojrzałych, czerwonych owoców, z nutami pieprzu, cedru i cygar, na podniebieniu doskonała struktura i pełne ciało, dojrzałe, czerwone owoce i świetnie zintegrowana kwasowość, długi finisz.

Fermentacja w kadziach ze stali szlachetnej, przerwana po 3 dniach przez dodanie Aguardente, portugalskiego destylatu z winogron. Kompozycja win z jednego rocznika, dojrzewanie w dębowych beczkach przez 4 lata.

 

Potrawy: lody, desery, ciemna czekolada. bk2

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.