Giramonte Frescobaldi Wina Grand Durhene ChampagneWina ChardonnayWina z Nowej ZelandiiWino WinaBachus Wina o WinieMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyAberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWino na lato

Marques de Murrieta Rioja Gran Reserva

Wina hiszpańskie|Wina hiszpańskie » Wina czerwone Hiszpania

Cena:166.00PLN
Poleć znajomemu

Marques de Murrieta Rioja Gran Reserva

 

Kraj: Hiszpania

Region: Rioja

Producent: Bodegas Marqués de Murrieta

Szczepy :Tempranillo: 83%, Garnacha: 10%, Mazuelo: 5%, Graciano: 2%

Rodzaj: czerwone, wytrawne

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 14%

 

Blend trzech najlepszych odmian winogron z posiadłości Bodegas Marqués de Murrieta

Tempranillo: 83%, Garnacha: 10%, Mazuelo: 5%, Graciano: 2%

 

Barwa wina cienmo czerwona z granatowymi refleksami. Aromaty złożone otwierające się podczas dekantacji w intensywne nuty czerwonych dojrzałych owoców na tle suszonej śliwki i przypraw. Polecane do pieczeni, pasztetów , steków, żeberek , dziczyzny. Wino, które zachwyca. I będzie zachwycać przez następne 10-15 lat.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.