Giramonte Frescobaldi Wina Grand Durhene ChampagneWina ChardonnayWina z Nowej ZelandiiWino WinaBachus Wina o WinieMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFJameson WhiskyAberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWino na lato

Baigorri De Garage DOCa

Szczepy win » Tempranillo|Wina hiszpańskie|Wina hiszpańskie » Wina czerwone Hiszpania

Cena:225.00PLN
Poleć znajomemu

Baigorri De Garage DOCa

 

Kraj: Hiszpania

Region: Rioja

Apelacja: DOCa Rioja

Producent: Baigorri

Szczep: Tempranillo

Kolor: czerwone

Rodzaj: wytrawne

Pojemność: 0,75l

 

To wspaniałe czerwone wino wykonane przez Bodegas Baigorri w Samaniego, zostało stworzone ze starych winorośli o niskiej produkcji. Prezentuje ciemnowiśniowy kolor z granatowymi refleksami na obrzeżu. Nos jest  bardzo elegancki i złożony ukazuje  aromaty kandyzowanych owoców, ziół , przypraw, z akcentami tabaki, lukrecji i skóry. Na podniebieniu głębokie, pełne, z dobrą równowagą pomiędzy dużą owocowością a mocną strukturą.

 

Sugestie kulinarne: duszona wołowina, jagnięcina, dziczyzna, gulasz wołowy, dojrzałe sery. vip

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.