Giramonte Frescobaldi Wina Grand Durhene ChampagneWina ChardonnayWina z Nowej ZelandiiWino WinaBachus Wina o WinieMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFJameson WhiskyAberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWino na lato

Georges Lacombe Grande Cuvée Brut Champagne

Wina francuskie » Szampany białe Francja

Cena:168.00PLN
Poleć znajomemu

Georges Lacombe Grande Cuvée Brut Champagne


Kraj: Francja

Region: Szampania

Apelacja: AOC Champagne

Producent: Champagne Lacombe

Szczepy: Pinot Noir , Pinot Meunier , Chardonnay

Rodzaj: wytrawne, musujące

Kolor: białe

Pojemność: 0,75 l

 

Wyjątkowy szampan powstały w 75% z wina roku i 25% wina starzonego. Dojrzewa w piwnicach przez okres od 24 do 36 miesięcy. Ujawnia przepiękny złoto żółty odcień. Wino o świetnym charakterze z aromatami maślanymi, nutami moreli i kwiatów jabłoni.

Połączenie elegancji i złożoności. c3

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.