Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Nelson Cliffs Sauvignon Blanc

Szczepy win » Sauvignon Blanc|Wina nowozelandzkie |Wina nowozelandzkie  » Wina białe Nowa Zelandia

  • Nelson Cliffs Sauvignon Blanc
    Nelson Cliffs Sauvignon Blanc
Cena:47.00PLN
Promocja
Poleć znajomemu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nelson Cliffs Sauvignon Blanc 2019


Kraj: Nowa Zelandia

Region: Nelson

Producent: Domaine Boyar

Szczep: Sauvignon Blanc

Kolor: biały

Rodzaj: delikatnie wytrawne

Pojemność: 0,75l

 

Wino o jasnożółtej barwie. Nos ujawnia aromaty agrestu, nut cytrusowych, zielonego jabłka oraz dojrzałego melona. Na podniebieniu świeże, orzeźwiające o przyjemnej cytrusowej owocowości. Sugestie kulinarne: ryby, owoce morza, sałaty. bk15

 

 

Notatki Sommelier Bachus Wina

Jasnożółty kolor i bardzo świeży i intensywny aromat cytrusów, owoców tropikalnych i świeżo skoszonej trawy. Pełny i świeży smak jest bogaty w uwodzicielskie owocowe wrażenia cytrusów, melona i grejpfruta. Średnio okrągłe podniebienie o świeżej kwasowości.

 

Winnice Nelson

 

Region winiarski Nelson jest niewielki, ale bardzo popularny ze względu na dużą liczbę godzin słonecznych. Znajduje się na skrajnej północy Wyspy Południowej i około dwóch godzin od regionu winiarskiego Marlborough. Obszar jest znacznie mniejszy niż Marlborough, ale równie udany z tymi samymi winogronami. Winiarnie są wyjątkowe i zapraszają na lokalne degustacje połączone z lokalną świeżą kuchnią. Nelson jest znany z doskonałych win blanc Sauvignon.

 

Nowa Zelandia

Nowa Zelandia oznacza kulturę, czystość i zieleń i jest uważana za światowego lidera dla Sauvignon blanc i Pinot noir. Mimo, że uprawa winorośli została wprowadzona niedawno, obecnie bardzo mocno się rozwija. Produkcja wina jest dość niska, jednak produkowane są rzadsze wina.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE