Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Burmester 20 Anos Tawny Porto + tuba

PORTO|Porto|Porto » Porto czerwone|Wina Whisky Whiskey Bourbon » Porto Tawny Wina|Wina Whisky Whiskey Bourbon » Porto Vintage Wina|Wina Whisky Whiskey Bourbon » Porto Wina|Wina Whisky Whiskey Bourbon » Wino słodkie|Producenci win » Burmester Porto|Wina portugalskie |Wina portugalskie  » Porto czerwone

  • Porto Burmester 20 Anos Tawny
    Porto Burmester 20 Anos Tawny
Cena:362.00PLN
Poleć znajomemu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Porto Burmester 20 Anos Tawny Porto + tuba

 

Kraj: Portugalia

Region: Douro

Apelacja: Vinho DO Porto

Szczepy: Touriga Franca, Tinta Amarela,

Touriga Nacional, Souzão, Tinta Barroca, Tinta Roriz

Rodzaj: słodkie

Pojemność: 0,75l

 

 

Bursztynowo brązowy kolor. Aromaty suszonych moreli, rodzynek i miodu oraz kandyzowanychcytrusów. Mocny i intensywny smak, nuty cynamonu i czekolady. Imponujący długi finisz z waniliowo-orzechową nutą. Sugestie kulinarne: Idealny dodatek do orzechowych deserów, ciast oraz serów, czekolady.

 

 

Notatki Sommelier Bachus

 

20-letni Burmester Port Tawny ma piękny złoty kolor, będący efektem 20 lat starzenia się drewna. Jest bogaty, bogaty w wiele smaków marmolady i rodzynek ukazujących smaki starzenia się drewna. Jest dobrze skonstruowany z nutami owoców oraz silnym i dojrzałym charakterem.

 

 

W 1730 roku Henry Burmester i John Nash założyli Burmester & Nash w Londynie, zajmując się handlem zbożem. Później, w 1750 r., Już na Vila Nova de Gaia, zaczęli eksportować wino porto do Europy i na Wyspy Brytyjskie. Z pokolenia na pokolenie Burmester i Gilbert wyróżniali się dyscypliną i oddaniem dla Port Wine, podnosząc nazwę Burmester na najwyższy poziom jakości i uznania na arenie międzynarodowej. Pod koniec tysiąclecia Burmester wciąż jest właścicielem Amorim, dopóki nie zostanie przejęty przez grupę Sogevinus, obecnego właściciela firmy. Możemy uznać Burmestera za specjalistę od zbiorów, ze wspaniałymi zbiorami, które są dostępne i które regularnie się toczy. Mimo to ich Vintage Porty są doskonałej jakości, co świadczy o ich świetności w wielkich latach.

 

 

Nagrody i wyróżnienia:

 

DWWA 2017 złoto

Iwsc 2017 srebro

IWC 2017 srebro

Wine Spectator 91/100 pkt.

Decanter Magazine ‘18 . Highly Recommended

Berliner Wein Trophy ´16 . Gold Medal

International Wine Challenge ´16 . Gold Medal

Revista de Vinhos . Os melhores do Ano 2016 . Prémio Excelencia . 18,5 PTS

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE