Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Dos Maderas 5+5 Karaiby - Bachus Sklep Warszawa. Wina na każdą okazję.
Giramonte Frescobaldi Wina Grand Durhene ChampagneWina ChardonnayWina z Nowej ZelandiiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Napa ValleyWina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWino na lato

Dos Maderas 5+5 Karaiby

Rum|Wina Whisky Whiskey Bourbon » Rum napój alkoholowy

  • Dos Maderas 5+5 Karaiby
    Dos Maderas 5+5 Karaiby
Na tel.
Powiadom mnie o dostępności tego produktu Poleć znajomemu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dos Maderas 5+5 Karaiby 40%Alk.0,7l


Producent Williams & Humbert z Hiszpanii

Rum premium ma już w oznaczeniu artykułu 5 lat + 5 lat, że duży nacisk został położony na specjalny proces dojrzewania. 5 lat dojrzewania na Karaibach (Barbados i Gujana) w dębowych beczkach. Dopiero wtedy rum dociera do obszaru andaluzyjskiego Jerez do Williama i Humberta, aby uzyskać dalsze dojrzewanie. 3 lata w beczkach używanych wcześniej do sherry Palo Cortado. Dos Maderas spędził kolejne 2 lata w beczkach używanych do starzenia się 20-letniego Pedro Ximeneza.

Baraw Rumu Dos Maderas 5+5 jest bardzo ciemna z granatowymi refleksami. Aromat złożony, wielowarstwowy z dominacją rodzynek, figi, liści kokainy na tle przypraw orientalnych. W ustach przekonująco słodki i powolny długo utrzymujący się na podniebienu, przechodzący w smak winogron Pedro Ximenez, który nie ma sobie równych.

 

Prestiżowym flagowym produktem linii jest niewątpliwie Dos Maderas PX 5 + 5-letni rum, którego łączny wiek wynosi 10 lat. Po pięciu latach przechowywania na Karaibach mieszanka migruje przez trzy lata w hiszpańskich beczkach po sherry, w których wcześniej znajdował się Palo Cortado. Trzeci etap starzenia polega na tym, że destylaty w beczkach Pedro Ximeneza są poddawane dwuletniej obróbce. Wielokrotnie nagradzany Dos Maderas 5 + 5 PX Rum otrzymał 92 punkty od Instytutu Beverage Testing Institute za wyjątkową, przyjemną osobowość w 2010 roku. Dos Maderas Ron Anejo 5 + 3 Rum jest z nim spokrewniony, a także okrągły, owocowy rum z nutami Sherry. Wygląda sucho i wydajnie. Popularny jest również elegancki, słodki, luksusowy rum Dos Maderas.

 

Mieszanki z Karaibów tak naprawdę nie brakuje w świecie rumu. Liczne firmy sprowadzają rumy z całego świata wypełniają Blended Rum, który jest produkowany na wyspach karaibskich i ma na celu uosobienie pewnego stylu lub popularnego smaku. Nie wszystkie Rumy z spełniają to, co obiecują a klient oczekuje po otwarciu butelki. Każdy, kto chce mieć pewność, że opiera się na autentycznym, fascynującym produkcie wysokiej jakości, powinien testować Rum Dos Maderas. Odpowiedzialność za markę spoczywa na znanym producencie marek spirytusowych Williams & Humbert z Hiszpanii. Firma została założona w 1870 roku przez Aleksandra Williamsa i jego szwagra Arthura Humberta. Hiszpańska firma zyskała doskonałą reputację na całym świecie dzięki brandy i sherry oraz markom i asortymentom produktów, takim jak Gran Duque de Alba Brandy i Dry Sack Sherry. Nawet inne duchy takie. B. Gin należy do znaczącego portfela produktów. Ekskluzywny rum Dos Maderas to kolejny klejnot w koronie firmy, której winnica jest jedną z największych w Europie. Ma 1200 hektarów winnic w najlepszych lokalizacjach w regionie Jerez i pojemność do 60 000 baryłek. Rum tańczy nieco poza linią, ale także czerpie z niego korzyści.

 

Sekret sukcesu Dos Maderas Rum z Karaibów ujawnia się w nazwie. Hiszpański termin "dos maderas" oznacza "dwa lasy". Podkreśla, że ​​specjalny schowek na beczki daje mu coś takiego. Destylaty są destylowane w ich ojczyźnie w krajach takich jak Barbados i Gujana, gdzie mogą być przechowywane przez 5 lat w klimacie karaibskim w amerykańskich beczkach z białego dębu. Po tej pierwszej fazie dojrzałości trwa długa podróż do Hiszpanii. Po dotarciu do Bodegas Williams & Humbert beczki z rumem wędrują do ogromnej piwnicy. Cenne składniki są uzupełniane w beczkach po sherry, pochodzących z ich własnej produkcji, gdzie rum dojrzewa przez kilka lat i jest pod wpływem klimatu śródziemnomorskiego. W zależności od rodzaju butelkowania dwa rodzaje beczek zawierają destylaty. To wyrafinowane, skomplikowane starzenie charakteryzuje niezrównaną przyjemność.BK11

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE