Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Canaoak Rum Mauritius Blend Gold Rum - Bachus Sklep Warszawa. Wina na każdą okazję.
Giramonte Frescobaldi Wina Grand Durhene ChampagneWina ChardonnayWina z Nowej ZelandiiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Napa ValleyWina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWino na lato

Canaoak Rum Mauritius Blend Gold Rum

Rum|Wina Whisky Whiskey Bourbon » Rum napój alkoholowy

  • Canaoak Rum Mauritius Blend Gold Rum
    Canaoak Rum Mauritius Blend Gold Rum
Na tel.
Powiadom mnie o dostępności tego produktu Poleć znajomemu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Canaoak Rum Mauritius Blend Gold Rum 40% 0,7l

 

 

Wszyscy znają zmieszany rum. W końcu dominuje na rynku i jest znacznie powszechniejszy niż pojedynczy rum z beczki - ogólnie mieszanka destylatów z tego samego kraju, czasami z kilku destylarni, czasami od jednego producenta, ale o różnych poziomach dojrzałości. Różni się on od tej czy innej mieszanki niezależnego rozlewni lub importera, ponieważ może nawet sam w sobie połączyć destylaty z kilku krajów. A może z. Na przykład z obiecującym złotym rumem Canaoak Pure Blended, który oznacza wysoką jakość.

 

Rum dobry, perfekcyjny Canaoak Pure Blended Gold Rum to połączenie trzech odmian rumu, pochodzących z Mauritius, Panamy i Nikaragui. Dwa kraje Ameryki Środkowej są uzupełniane przez wyspę z Oceanu Indyjskiego, która ostatnio zyskała sobie uznanie dzięki Rhum Agricole wyprodukowanemu z soku z trzciny cukrowej, a nie z rumu z melasy. Canaoak Pure Blended Gold Rum zawiera destylaty od czterech do ośmiu lat, co wyjaśnia jego piękny kolor. Przechowywanie odbywało się zarówno w europejskim dębię, jak i amerykańskim białym dębię.

 

 

Canaoak Pure Blended Gold Rum w smaku i aromacie ujawnia niewiarygodnie pyszną stronę z owocowymi i słodkimi nutami. Różne style rumu łączyły się w harmonijny, ale znaczący sposób. Canaoak Pure Blended Gold Rum uzupełnia intensywne tropikalne owoce z nutą miodu. Sok z trzciny cukrowej i przyprawy łączą się z dębem. Finisz jest cudownie miękki i trwały, dzięki czemu zmieszany rum pozostawia niezatarte wrażenie. Można pić ciemny złoty rum, a także używać go do mieszania koktajli i długich napojów. Ponieważ prezentuje się z dostępnej, czarującej strony, wie nawet, jak przekonać początkujących.BK11

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE