Giramonte Frescobaldi Wina Grand Durhene ChampagneWina ChardonnayWina z Nowej ZelandiiWino WinaBachus Wina o WinieMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyAberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWino na lato

Gigondas Michel Chapoutier

Producenci win » Chapoutier - Francja|Wina francuskie » Wina czerwone Francja

Cena:144.00PLN
Poleć znajomemu


AOC Gigondas, by Michel Chapoutier 
Wino Gigondas wytwarzane jest z gron Grenache, Cinsault i Syrah. Przy jego produkcji wykorzystuje się tylko tradycyjne metody - ręczny zbiór winogron, dojrzewa w dębowych beczkach. Wino ma piękny rubinowy kolor, jego aromat jest elegancki i silny z nutami truskawki i czarnego pieprzu. Wyraźnie wyczuwalne taniny i przyprawy dopełniają obrazu Gigondas. 
Smak wina współgra z potrawami z grillowanego i pieczonego mięsa oraz z serami.


 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.