Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

42 Below Vodka Nowa Zelandia - Bachus Sklep Warszawa. Wina na każdą okazję.
Giramonte Frescobaldi Wina Grand Durhene ChampagneWina ChardonnayWina z Nowej ZelandiiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Napa ValleyWina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWino na lato

42 Below Vodka Nowa Zelandia

Wódki

  • 42 Below Vodka Nowa Zelandia
    42 Below Vodka Nowa Zelandia
Na tel.
Powiadom mnie o dostępności tego produktu Poleć znajomemu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

42 Belov Vodka 42% wódka ABV z Nowej Zelandii o,75l

 

Wódka jest produkowana przez 42 BELOW Ltd i importowana przez 42 BELOW Importing Company. Jakość uważana jest za niesamowitą. Podczas podróży przez Ocean Południowy gromadzą się chmury i gromadzą się wokół masy Nowej Zelandii. Maorysi nazywają to Aotearoa, czyli "Kraina Długiej Białej Chmury".Centralne Aotearoa znajduje się 42 stopnie poniżej równika, czyli miejsca, w którym powstało 42 Below Vodka czyli 42 poniżej. Zbiegiem okoliczności znajdujemy się w pobliżu jednej z najbardziej poszukiwanych źródeł wód gruntowych Aa, używanych do wyrobu naszej wódki 42 Below Vodka - jedne z najbardziej płynnych na świecie. To dlatego międzynarodowi sędziowie oklaskiwali 42 Below Vodka za "kontrolowane wykończenie, które uwalnia smak, a nie ciepło".

 

Smak 42 Below Vodka jest czysty w ustach. Nie ma zauważalnych smaków. Smak 42 Below Vodka idzie gładko z łagodnym ogrzaniem na języku, który powoli objawia się w ciągu kilku sekund. Nie zastanawiałem się nawet nad ścigaczem. To świetna prosta wódka.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE