Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Bacardi Rum Oakheart Cherry Stout - Bachus Sklep Warszawa. Wina na każdą okazję.
Giramonte Frescobaldi Wina Grand Durhene ChampagneWina ChardonnayWina z Nowej ZelandiiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Napa ValleyWina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWino na lato

Bacardi Rum Oakheart Cherry Stout

Rum|Wina Whisky Whiskey Bourbon » Rum napój alkoholowy|Producenci win » Bacardi & Company Limited

  • Bacardi Oakheart Cherry Stout
    Bacardi Oakheart Cherry Stout
Cena:77.00PLN
Poleć znajomemu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bacardi Oakheart Cherry Stout 0,7l 35%Alk.

 

 

Region:USA, Puerto-Rico

Producent:Bacardi

Marka:OakHeart

Starzony: 12 miesięcy

 

 

Bacardi, "Oakheart Cherry Stout" - jasny napój na bazie wyciągu z rumu i wiśni. Do jego produkcji wykorzystuje się oryginalny rum "Bacardi", przefiltrowany przez specjalny filtr węglowy i uzupełniony jasnym, soczystym, naturalnym ekstraktem z wiśni. Po zmieszaniu napój stoi w dębowych beczkach przez rok. "Oakheart Cherry Stout" idealnie nadaje się do przygotowywania koktajli z kostkami lodu lub w czystej postaci.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE