Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Australian Choice Shiraz Cabernet

Wina Whisky Whiskey Bourbon » Wino Regionalne|Wina Whisky Whiskey Bourbon » Wino Spokojne|Wina Whisky Whiskey Bourbon » Wino czerwone|Wina Whisky Whiskey Bourbon » Wino jakościowe|Wina Whisky Whiskey Bourbon » Wino wytrawne |Szczepy win » Cabernet Sauvignon |Szczepy win » Syrah - Shiraz|Wina australijskie|Wina australijskie » Wina czerwone Australia

Cena:42.40PLN
Poleć znajomemu

Australian Choice Shiraz Cabernet

Kraj: Australia

Region: South Australia

Producent: Australian Choice

Szczep: Shiraz, Cabernet Sauvignon

Kolor: czerwone

Rodzaj: wytrawne

Temp. serwowania: 16-18'C

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 13,5%

 

Wino o jasno wiśniowym odcieniu z fioletowymi refleksami. Nos wypełniony aromatami czerwonych i czarnych porzeczek, z akcentami przypraw i nut korzennych. Na podniebieniu bogate i świeże z aromatami śliwek, wiśni oraz czarnej porzeczki.

Sugestie kulinarne: pieczenie, pieczone mięsa, glillowane mięsa, średnio twarde sery, tffg bk3

 

Wina Australian Classic powstają w oparciu o ideę, że muszą smakować świeżo i być dostępne w bardzo rozsądnej cenie. Jest to możliwe dzięki fachowej wiedzy winiarzy i doborowi winnic, które są dla nich dostępne. Koncentrując się na winogronach i wykorzystując drewno dębowe do minimum, udało im się stworzyć serię win o stałej jakości. Daje to wspaniałe, dojrzałe wino na każdy dzień lub na posiłek.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE