Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Beluga Allure Vodka

Wódki

  • Beluga Allure Vodka
    Beluga Allure Vodka
Na tel.
Powiadom mnie o dostępności tego produktu Poleć znajomemu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wódka Beluga Allure

 

Kraj: Rosja

Region: Syberia

Producent: Beluga

Rodzaj: Wódka czysta

Wykonana z parzenicy

Pojemność: 0,7l

Alkohol: 40%

 

 

Rosyjska wódka Beluga Allure jest filtrowana wiele razy, zanim destylatorzy dodają bardzo niewielką ilość ekstraktu figowego i syropu klonowego, co daje klasycznie czysty, ale subtelnie słodki profil smakowy. Wódka BELUGA Allure produkowana jest ze słodowanego spirytusu oraz mieszanki zmiękczonej wody i czystej syrejskiej wody źródlanej Getreidemalz. Mimo że artezyjska woda źródlana jest naturalnie czysta, musi zostać podwójnie przefiltrowana przez piasek kwarcowy i specjalny srebrny filtr. Po zmieszaniu spirytusu i przefiltrowanej wody artezyjskiej mieszaninę wodno-spirytusową oczyszcza się jeszcze raz, ponieważ trzykrotnie filtruje się ją przez 10,5-metrowy filtr kolumnowy z węglem brzozowym w celu zakończenia oczyszczania. Wódka Beluga Allure stała się symbolem rosyjskich osiągnięć rosyjskiego zespołu Beluga Polo - doświadczonego zwycięzcy międzynarodowych zawodów polo. Okres „odpoczynku” tej wódki trwa dwa całe miesiące. Podobnie jak nazwa napoju, butelka Allure jest wykwintna i delikatna, elegancka i łagodna. Beluga to światowej sławy szlachetna rosyjska wódka. Dzięki arystokratycznemu pochodzeniu i sielankowej jakości Beluga zdobyła należne miejsce w globalnej kulturze zadowolenia i konsumpcji ducha. Aby stworzyć Belugę najszlachetniejszą z rosyjskich wódek, wybrali Gorzelnię Mariinsk. Gorzelnia Mariinsk została założona w 1900 roku w sercu Syberii, w jednym z najbardziej ekologicznie czystych i spokojnych rejonów Rosji.

 

 

Notatki Sommelier Bachus

 

Tylko najczystsza woda źródlana z Syberii jest wykorzystywana w produkcji rzemieślniczej wódki Allure Beluga. Aromat początkowo wytwarza intensywne nuty świeżo krojonego chleba. Jasność podwójnie filtrowanej wódki Beluga Allure jest niezrównana. Wykończeniem są subtelnie słodkie niuanse syropu klonowego i wyciągu z fig, cudownie harmonijne dopełnienie lekko kwiatowego smaku wódki przechowywanej przez dwa miesiące przed butelkowaniem. Przystawki do wódki: Pizza pepperoni, pierogi z kapustą, bagietka z kawiorem, śledzie rolmopsy po kaszubsku, strogonow, placek po zbójecku z ogórkami kiszonymi, owoce morza w zalewie octowej, grillowane żeberka z miodem i ostrą papryką, kurczak po studencku…

 

Beluga Allure (z ekstraktem figowym i syropem klonowym, leżakuje 60 dni). Na każdej butelce jest ręcznie przyklejana metalowa miniaturka ryby, zamykane korkiem i lakowane, do najdroższej Beluga Gold Line (ok. 700 zł butelka) dodawany jest specjalny młoteczek do obtłukiwania laku. Produkowana od 2002 roku w zakładach na Syberii, które istnieją od 1900 roku i są jednym z największych producentów wódki w Rosji. Nazwa pochodzi od największej ryby z rodziny jesiotrowatych, po pollsku zwanej bieługą, giganta z gatunku anadromicznego (na tarło wpływa do wód słodkich). Długość ciała dochodzi do 5-9 m, waga do 1,5 tony, a żyje ponad 100 lat. Występuje w wodach Morza Kaspijskiego, Azowskiego i Czarnego.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE