Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Beluga Gold Line Vodka

Wódki

  • Beluga Gold Line Vodka
    Beluga Gold Line Vodka
Na tel.
Powiadom mnie o dostępności tego produktu Poleć znajomemu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Wódka Beluga Gold Line Vodka

 

Kraj: Rosja

Region: Syberia

Producent: Beluga

Rodzaj: Wódka czysta

Wykonana z parzenicy

Pojemność: 0,7l

Alkohol: 40%

 

Beluga Gold Line to produkt najwyższej jakości, wykonany przez najlepszych rzemieślników, degustatorów i technologów. Wódka ekskluzywna Beluga Gold Line o ograniczonej produkcji. Każda butelka ma swój numer seryjny. Jest skierowany do najlepszych koneserów i smakoszy. Wódka wysokiej jakości w ciągu zaledwie kilku lat stał się symbolem szlachetności, obfitości i sukcesu. Wszystkie składniki, w tym najczystsza woda syberyjska, tradycyjny słód i ryż, podlegają 5-stopniowej filtracji. Następnie wódka przechodzi przez tzw „odpoczynek” trwający 90 dni. Pod koniec tego okresu produkt końcowy osiąga szlachetny, miękki smak i delikatny aromat pszenicy i ziół alpejskich. Wódka Beluga Gold Line to kulinarne arcydzieło. Beluga Gold Line Vodka wódka warta polecenia, smak i ciepło uzyskiwane na podniebieniu wprowadza nas w chwilę zadymienia jak wódka może być po prostu miła dla podniebienia. Beluga Gold Line Vodka o wyjątkowo łagodnym i świerzym smaku, jedna z najlepszych wódek świata. W najbardziej znanej wersji Beluga Gold Line Vodka Vodka produkowana ze słodowanej pszenicy.

 

 

Notatki Sommelier Bachus

 

Klasyczna rosyjska wódka Beluga czysta i rześka z odrobiną zbożowego smaku. Odpowiednia do picia nawet bez chłodzenia po słowiańsku. Beluga Wódka zaistniała i została doceniona na początku lat 2009 jej aksamitny i czyst smak zaimponował dla wielu miłośników dobrej wódki. Beluga Vodka jest wykonana wyjątkowo z słodu jęczmiennego i jest bardzo lekko aromatyzowana miodem i wyciągi z owsa i ostropestu plamistego. Szlachetna wódka Beluga odzwierciedla wieki wiedzy i mądrości zebranych przez starych rosyjskich mistrzów produkcji wódki. Beluga Noble, stworzona z krystalicznie czystej wody artezyjskiej i najwyższej jakości bazy alkoholi słodowych w odległej części Syberii, ma słodki smak tradycji. Połącz z kawiorem, ostrą salami i ogórkiem kiszony, daniami rybnymi i mocnymi potrawkami.

Beluga Wódka jest dwukrotnie destylowana, a następnie filtrowana przez piasek kwarcowy i srebrne płytki oraz liczącą 10,5 metra kolumnę wypełnioną węglem brzozowym. Przed rozlaniem do butelek leżakuje 30 dni w stalowych cysternach. Kolejne wódki to Beluga Gold Line (leżakuje 90 dni, z dodatkiem ekstraktu z ryżu i różeńca górskiego, który działa energetycznie), Beluga Transatlantic (dodane są ekstrakty dzikiej truskawki, leżakuje 45 dni, filtrowana dodatkowo przez naturalną bawełnę) oraz Beluga Allure (z ekstraktem figowym i syropem klonowym, leżakuje 60 dni). Na każdej butelce jest ręcznie przyklejana metalowa miniaturka ryby, zamykane korkiem i lakowane, do najdroższej Beluga Gold Line (ok. 700 zł butelka) dodawany jest specjalny młoteczek do obtłukiwania laku. Produkowana od 2002 roku w zakładach na Syberii, które istnieją od 1900 roku i są jednym z największych producentów wódki w Rosji. Nazwa pochodzi od największej ryby z rodziny jesiotrowatych, po pollsku zwanej bieługą, giganta z gatunku anadromicznego (na tarło wpływa do wód słodkich). Długość ciała dochodzi do 5-9 m, waga do 1,5 tony, a żyje ponad 100 lat. Występuje w wodach Morza Kaspijskiego, Azowskiego i Czarnego.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE