Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Anestasia Vodka

Wódki

  • Anestasia Vodka
    Anestasia Vodka
Cena:257.00PLN
Poleć znajomemu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wódka Anestasia Vodka

 

Kraj: USA

Region: Bend w Oregonie

Producent: Purity Vodka

Rodzaj: Wódka czysta

Wykonana z kukurydzy

Pojemność: 0,7l PIN4

Alkohol: 40%

 

Wódka Amerykanska czysta, popularna na całym świecie. Najlepsze wódki świata pozyskują nową pozycję na rynku mocnych alkoholi. Wódka Anestasia jest jedną z najwyżej ocenianych wódek wśród konkurentów, uzyskując prestiżowe 94 punkty za smak i jakość. Butelka zaprojektowana przez Karima Rashida, uznanego na całym świecie inżyniera przemysłowego. Wyraźne aromaty tostowego ziarnistego chleba i delikatnych przyprawionych orzechów z jedwabistym, suchym, średnim ciałem i kremowym brulee, mineralnym i delikatnym pieprzowym wykończeniem przypraw. Do produkcji Wódki Anestasia Vodka używana jest woda z Pacific Northwest, która jest prawie pozbawiona wapnia, magnezu, jak również soli mineralnych i innych twardych składników. Anastasia Wódka USA powstaje z bezglutenowego spirytusu produkowanego w Bend w stanie Oregon z całkowicie naturalnych zbóż i czystej wody źródlanej z Gór Kaskadowych. Po pięciokrotnej destylacji i pięciokrotnym przefiltrowaniu przez kryształ kwarcu, skałę wulkaniczną i neutralny węgiel drzewny.

 

 

Notatki Sommelier Bachus

 

American Vodka wódka z kukurydzy i Pacific Northwest. Anestasi A ma wyjątkowo łagodny nos, prawie bez wyczuwalnego zapachu oprócz kilku podstawowych, prostych notatek leczniczych. Na podniebieniu ma bardzo lekkie nuty trującego alkoholu, z lekkim myciem wanilii i brązowego cukru. Wykończenie jest czyste, jeśli brakuje usztywnienia. Nie ma tu niczego, co by się nie podobało, ale również kompozycja nie zapada w pamięć. Dla niektórych jest to idealna wódka. Butelka i opakowanie mówią same za siebie i powiem, że osobiście produkt oceniam dobrze.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE