Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Hendrick's Gin 700l

Gin

  • Hendrick's Gin 700l
    Hendrick's Gin 700l
Cena:167.00PLN
Poleć znajomemu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hendrick's Gin 700l

 

Kraj: Szkocja

Region: Girvan

Producent: William Grant & Sons

Pojemność: 70Oml BK2

Alkohol: 41.4% BK2

 

Hendrick's jest niezwykłym dżinem stworzonym z jedenastu świetnych roślin botanicznych . Ciekawe, a jednocześnie cudowne napary z róży i ogórka nasycają naszego ducha wyjątkowo zrównoważonym smakiem, dzięki czemu uzyskuje się niepowtarzalny gładki i wyrazisty dżin. GIN HENDRICKA wyjątkowy (i śmiem twierdzić, że wyjątkowo kuszący ) smak pochodzi z róż i ogórków połączonych z boską mieszanką jedenastu innych roślin botanicznych oraz z użyciem dwóch wyraźnie różnych destylatorów. Rezultatem jest doskonale zbalansowany dżin.

 

 

Gin to wyjątkowy alkohol, którego smak przeważnie kojarzony jest z jałowcem. Również od tej rośliny wywodzi się nazwa trunku, która w staroholenderskim brzmi genever, po francusku geniever, czy włosku ginepro - czyli właśnie jałowiec. Historia ginu sięga dalekiego średniowiecza, a jego wynalezienie przypisuje się medykowi Franciscusowi Sylviusowi - wtedy trunek uważany był za lekarstwo ziołowe. Istnieje kilka sposobów wytwarzania tego charakterystycznego alkoholu i to właśnie te sposoby klasyfikują gin na: London Dry Gin, Distilled Gin i Gin - gdzie dwa pierwsze są wyraźnie wyższej jakości od trzeciego.Oprócz wyraźnie jałowcowych ginów możemy spotkać bardzo cytrusowe i szlachetne wersje, które przypadną do gustu niejednemu smakoszowi. Gin jest wytwarzany ręcznie w małych ilościach i czterokrotnie destylowany w małych alembikach z XIX wieku i do dziś jest butelkowany w starej butelce aptecznej. Trunek destylowany w szkockim Ayrshire, zawierający mieszankę naparu z płatków róży i ogórka. Do tego jałowiec, skórka pomarańczy i zioła. W efekcie otrzymujemy ciekawy smak, inny od reszty ginów. W 2003 roku Hendrick’s, został okrzykniętym najlepszym ginem na świecie. Natomiast podczas Międzynarodowego Konkursu Alkoholi w San Francisco, otrzymał on dwa podwójne złote medale oraz trzy srebrne w latach 2005 i 2012. Gin można podawać z tonikiem na lodzie przyozdabiając go świeżym ogórkiem, co jeszcze bardziej podkreśli jego delikatny niesamowity ogórkowy posmak.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE