Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Rum Foursquare Cask Selection Vintage 2005

Rum

  • Rum Foursquare Cask Selection Vintage 2005
    Rum Foursquare Cask Selection Vintage 2005
Cena:327.00PLN
Poleć znajomemu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rum Foursquare Cask Selection Vintage 2005

 

Kraj: Barbados

Region: Barbados

Rodzaj: Rum Gold

Producent: Foursquare Distillery

(R. L. Seale's Co. Ltd)

Wiek: Rum 12 lat

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 59% BK17

 

Wyjątkowy rum z Barbadosu to mieszanka rumu z garnków i kolumn, dojrzewającego przez 12 lat w beczkach po bourbonie. Został nagrodzony Supreme Champion Spirit na International Spirit Awards 2018, gdzie przewyższał nie tylko inne rumy, ale także brandy, dżiny i whisky! Barwa rumu to odcień miedziany z złotymi refleksami,, Aromaty złożone ujawniające przyprawy,  miód, wanilia, trzcina, cynamon, imbir, owoce tropikalne, ananas, goździk. W ustach początkowo ciepły powoli przekazując słodkie nuty, miód, wanillia, cynamon, rodzynki, debina i imbir.  Foursquare 2005 Rum to Single Blened Rum zostały wydestylowane przy użyciu alembików i kolumny destylacyjnej w roku 2005. Z tego powodu właśnie widzimy datę 2005 w nazwie. Następnie dojrzewały przez 12 lat w beczkach po burbonie. Po tym okresie w październiku 2017 roku zostały zestawione razem z mocą beczki, w tym wypadku wynoszącą 59%. Łącznie powstało 12 000 butelek. Rum wysokiej klasy, zdecydowanie dla osób zorientowanych w dziedzinie smaków rumu. Rum Foursquare Cask Selection napweno posmakowałby niejednemu miłośnikowi whisky.

 

 

 

Foursquare 2005 Rum pochodzi z Barbadosu. Produkowana w destylarni Fourqsquare, należącej do rodziny Sealów. Destylarnia Foursquare Distillery powstała w 1920 roku z chwilą wykupienia najstarszego budynku który w tamtych czasach służył jako manufaktura cukru . Sealowie zdążyli zapisać się historię związaną z rumem, melasą i trzciną cukrową, bo sięgającą aż XVII wieku. Od czterech pokoleń handlują wspomnianymi wyrobami, jednak dopiero oficjalnie od roku 1920 założyli oficjalną firmę. 4 pokolenia doświadczeń w tym biznesie doprowadziły do powstania rumów najwyżej jakości. Foursquare Distillery aktualnie jest uznawaną za jedną z najlepszych destylarni rumów na świecie oprócz tego że mają dość spore moce produkcyjne i produkują sporą różnych marek, to nadal zachowują prawdziwy charakter rumów wyznając zasadę rumów bez dodatków sztucznego cukru, aromatów czy barwników.

W 2018 roku w konkursie Internation Wine and Spirits Competition otrzymali tytuł najlepszej destylarni, a ich edycję i marki otrzymują co roku nagrody.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE