Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Langley`s No. 8 Distilled London Gin

Gin|Producenci win » Langley's Gin z Wielkiej Brytanii

  • Langley`s No. 8 Distilled London Gin
    Langley`s No. 8 Distilled London Gin
Cena:166.00PLN
Poleć znajomemu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Langley`s No. 8 Distilled London Gin

 

Kraj: Anglia

Region: Londyn

Marka: Craftworks

Producent: Langley's

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 41,7% BK17

 

Unikalny Gin, Langley's No.8, jest wytwarzany z sekretnej mieszanki 8 roślin, zebranych na wysokości świeżości. Ręcznie wykonane i destylowane w małym garnku wyprodukowanym w Anglii. Jest mieszany przez doświadczonych rzemieślników ze 100% angielskim zbożowym duchem. Gin o gładkim, zaokrąglonym wykończeniu i właściwej równowadze ducha. Langley's No.8 został starannie opracowany, aby zapewnić idealny Gin & Tonic; najbardziej typowo angielski napój! Mieszanka i miara 8 składników botanicznych, angielskiej spirytusu zbożowego i mocy 41,7% ABV pozwala na uzyskanie klasycznych smaków ginu, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniego poziomu tonicznego smaku. Doskonale zbalansowany Gin o klasycznym smaku. Langley's Distillery utrzymuje jakość i tradycje od 1920 roku wykonuje ręcznie małe, wielokrotnie nagradzane dziny, używając tylko tradycyjnych metod.

 

 

Notatki Sommelier Bachus

 

Langley's England jest domem dla klasycznych, wysokiej jakości dżinsów . Znany z doskonałości w rzemiośle, jakości i tradycji, ma innowacyjnego ducha, który podważa konwencje. Z zamiłowaniem do śmiałości i oryginalności oraz z eksploracją i odkryciem w sercu. Langley's England przestrzega zasad najlepszego ginu. Marka opiera się na tej historii, oferując wyraźne i prowokujące działania, które ilustrują jej współczesne znaczenie i dystansują ją od oczekiwanego podejścia swoich rówieśników. Langley's England stosuje tradycyjne metody, ale pozyskuje najlepsze i najbardziej zbilansowane składniki i rośliny z całego świata. To gwarantuje, że każdy dżin jest dopracowany i pozostaje wierny swojej oryginalnej recepturze, jednocześnie poprawiając nowoczesne ustawienia degustacji.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE