Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Pulpo Sauvignon Blanc Marlborough

Wina Whisky Whiskey Bourbon » Wino Białe|Wina Whisky Whiskey Bourbon » Wino Regionalne|Wina Whisky Whiskey Bourbon » Wino Spokojne|Wina Whisky Whiskey Bourbon » Wino jakościowe|Regiony winiarskie » Marlborough|Wina nowozelandzkie  » Wina białe Nowa Zelandia

  • Pulpo Sauvignon Blanc Marlborough
    Pulpo Sauvignon Blanc Marlborough
Cena:51.00PLN
Promocja
Poleć znajomemu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pulpo Sauvignon Blanc Marlborough

 

Kraj: Nowa Zelandia

Region: Marlborough

Producent: Felix Solis

Winery Pagos del Rey

Szczep: Sauvignon Blanc

Zamknięcie: Zakrętka BK2

 

 

Wino to ma klasyczny aromat soczystych owoców tropikalnych i zapachu cytrusów, o intensywnym smaku marakui i soczystego agrestu. Pulpo Sauvignon Blanc oddaje esencję winogron uprawianych w morskim klimacie Malborough. Wykonane z winnic w dolinach Wawatere i Wairau. Wino dobrze się sprawdza przy wielu potrawach z ryb, owoców morza lub koziego sera w średnim wieku.

 

Po zmiażdżeniu moszcz pozostawia się do maceracji przez 6–8 godzin w niskiej temperaturze, aby osiągnąć maksymalną ekspresję aromatów. Fermentacja odbywa się w kontrolowanej temperaturze w zbiornikach ze stali nierdzewnej w temperaturze 14–16º C. Proces produkcji wina obejmuje ostrożne obchodzenie się z nim na każdym etapie.

 

Nowa Zelandia jest wiodącym krajem win z nowego świata, produkującym wielokrotnie nagradzane wina, które odzwierciedlają czyste powietrze i słońce. Marlborough jest znanym regionem produkującym wino w tym kraju. Połączenie chłodnego, a jednocześnie słonecznego klimatu, niskich opadów i swobodnie spływającej, średnio żyznej gleby daje wyjątkowo żywe wina. Najpopularniejszą odmianą jest Sauvignon blanc, a tuż za nią Pinot noir i Chardonnay.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE