Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Akashi Sake z Japonii
    Akashi Sake z Japonii

Sklep Bachus - Akashi Sake z Japonii

 

 

 

 

 

 

 

 

Akashi Sake Brewery zainicjowała produkcjęお酒Sake w 1886 roku w Akashi city Okurahachiman Hyogo Japan w rybackim miasteczku zachodniej Japonii. Browarお酒 Sake prowadzony jest przez Kimio Yonezawa, która zapoczątkowała fermentację kontrolowaną temperaturą. Destylarnia Sake czerpie swoją nazwę z lokalizacji. Kiedyś skromna wioska rybacka a obecnie duże miasto z mostem Akashi Kaikyo – najdłuższym wiszącym mostem świata. Akashi jest nadal znany w całej Japonii z połowu ryb w szybko płynących cieśninach tuż nad brzegiem morza. W szczególności Akashi tai, czyli leszcz, jest uznawany w całym kraju za najlepszy w Japonii i tam gdzie nazwa Akashi Sake Brewer’s premium junmai sake Akashi – Tai. Bliskość wybrzeża w browarze oraz fakt że dobrze przechowywane zbiorniki z japońskimi pokrywami z drewna cedrowego, sprawia, że morskie powietrze w znacznym stopniu przyczynia się do smaku Akashi – tai Sake z lekko słoną postacią. Akashi Sake zaistniało na rynku globalnym dzięki wysokiej jakości Sake co zawdzięcza dobrej selekcji ryżu, ponieważ ryż jest tym co nadaje charakter sake. Trzeba traktować ryż w sposób uczciwy, używać odpowiedniej wody, wiedzieć, której odmiany użyć na każdym etapie procesu, postępować w tak wolnym tempie, jak precyzja, jakiej wymagają te procesy, a przede wszystkim w miejscach, w których inni mogą powiedzieć, ze możesz uciec. Na przykład Akashi Sake Daiginjos używa się 100% Hyogo produkowanego Yamadanishiki zarówno w produkcji koji, jak i do zacierania, ponieważ dążenie do doskonałości polega na stopniowych zyskach. Celem firmy Akashi Sake Brewery Company LTD jest uwodzić charakterem hojnego sake. Sake powinno przekazać głęboki smak z aromatem, który ma trwać i się rozwijać. Sake, które pozwoli połączyć się z twoim ulubionym jedzeniem .

 

Rodzaje Sake Akashi Tai:

Dobre sakeお酒

Akashi-Tai Daiginjo Sake Saké - Daiginjo

Akashi-Tai Genmai Aged Sake Saké - Koshu

Akashi-Tai Genmai Yamadanishiki Sake Saké - Genshu

Akashi-Tai Ginjo Yuzu Sake Saké - Infused

Akashi-Tai Honjozo Genshu Saké - Genshu

Akashi-Tai Honjozo Sake Saké - Honjozo

Akashi-Tai Honjozo Taru Sake Saké - Taru

Akashi-Tai Junmai Daiginjo Sake Saké - Daiginjo

Akashi-Tai Junmai Ginjo Sparkling Sake Saké - Ginjo

Akashi-Tai Junmai Sake Saké - Junmai

Akashi-Tai Nigori Junmai Ginjo Saké - Nigori

Akashi-tai Shiraume Ginjo Umeshu Sake Saké – Infused

www.ourniche.com/akashi-tai/

すべての人に酒と笑いと幸せを

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE