Giramonte Frescobaldi Wina Grand Durhene ChampagneWina ChardonnayWina z Nowej ZelandiiWino WinaBachus Wina o WinieMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyAberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWino na lato
  • Albarino
    Albarino

Sklep Bachus - Albarino

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Albarino to ważny dla całego Półwyspu Iberyjskiego biały szczep winorośli, z której produkowane jest ekspresyjne, zróżnicowane pod względem stylistycznym wino białe. Szczep Albarino uprawiany jest w Hiszpanii i w Portugalii pod nazwą Alvarinho . Z niego produkowane jest między innymi białe wino portugalskie Vinho verde na północy tego kraju. Daje możliwość produkowania także najmodniejszych od lat win hiszpańskich - Rias Baixas. Białe wino z Albarino  to zarówno wino hiszpańskie, jak i wino portugalskie. Takie wina białe łączą w sobie nuty owocowe i subtelne aromaty.

Albariño

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.