Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Altanza Bodega Rioja
    Altanza Bodega Rioja

Sklep Bachus - Altanza Bodega Rioja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Altanza Bodega ma winnice położone w Fuenmayor (Rioja Alta), Winnica wystrzega się zasady że tradycja produkcji wina powinna być respektowana. Tradycja to nie tylko odzwierciedlenie w pięknym stylu  centralnej części budynku i  ogrodów, ale także w wyborze odmian, Tempranillo i pewnych elementów procesu produkcji wina. Uprzywilejowanym ekosystemie 300 hektarów manifestuje się, ucząc potęgi odmian, które nas rozpoznają. Tempranillo i Sauvignon Blanc dzielą ziemię wraz z niezwykłym gajem oliwnym, tworząc przestrzeń, która wydaje się stworzona, by zadowolić zmysły. W Rioja Altanza Bodega poznaje się sposób rozumienia wina. Możliwość stworzenia pięciu rezerw jest po prostu podziwianie wielkiej różnorodności winogron, które powstają z ich gliniastych i wapiennych gleb, wraz z różnymi orientacjami i nachyleniami terenu. Naturalna klasa, która pozwala Altanza Bodega Rioja wyjaśnić wszystko, co natura może zaoferować, aby ułatwić produkcję wspaniałych win o dużej osobowości.

 

 

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE