Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Andean Vineyards wina z Argentyny
    Andean Vineyards wina z Argentyny

Sklep Bachus - Andean Vineyards wina z Argentyny

 

 

 

 

 

 

 

 

Andean Vineyards winnice i wina Andean znajdują się u podnóża Andów w Mendozie w Argentynie. Oprócz 550 hektarów prywatnych winnic Andean Vineyards produkuje wina dobrej jakości i współpracuje z regionalnymi plantatorami winogron, od których kupuje się winogrona. Podnóża Andów są idealnym miejscem do uprawy winorośli gdzie dominuje szczep Malbec który pozwala tworzyć dobre wina Malbec , ponieważ winogrona dojrzewają idealnie dzięki przemianom między ciepłymi i słonecznymi dniami a chłodnymi nocami. W dzień jest słonecznie i ciepło, a nocą znacznie się ochładza zimny strumień powietrza, który schodzi po zboczach z wysokich szczytów Andów. Wino Condor Peak z winnic andyjskich nosi nazwę Condor, króla Andów, ponieważ jest jednym z największych ptaków drapieżnych na świecie. Condor ma rozpiętość skrzydeł wynoszącą 3 metry i masę do 15 kg. Mieszka w Andach i latać, zwykle pozwala sobie odpłynąć z dna, ponieważ ten wielki ptak drapieżny napotyka ogromne trudności. Condor i Andes są połączone przez imponującego Argentyńczyka. Dzięki nazwie Condor Peak, winnice andyjskie pokazują coś z tej magii na swoich winach.

Dobre wina z Argentyny

Wybrane wina:

Andean Condor Peak Chardonnay

Andean Condor Peak Sauvignon Blanc

Andean Condor Peak Merlot

Andean Condor Peak Merlot Malbec

Andean Malbec

Andean Torrontes

Andean Shiraz

Andean Chardonnay

Andean Malbec Reserve

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE