Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Sklep Bachus - Andre Lurton - Francja - Bordeaux

Andre Lurton zarządza od 1992 winnicami Chateau Dauzac, położonymi na granicy apelacjiMargaux i Haut Medoc. Wina z Dauzac charakteryzują sięmocnym smakiem i dobrze zrównoważoną strukturą. Do Andre Lurton należą również przylegające winnice Chateau Guibon, Goumin, Peyraud oraz Tour de Bonnet. Andre Lurton to znak rozpoznawany przez koneserów wina na całym świecie. Chateau Bonnet jest położone na północy regionu Entre-Deux-Mers. Pierwsze wzmianki o tej posiadłości pochodzą z XVII wieku. Od ponad 40 lat jest ona zarządzana przez Andre Lurtona, który kontynuuje rodzinną tradycję winiarską. Nieco więcej jak połowa tutejszej produkcji to wytrawne białe wina, na które składają się grona Semillon, Sauvignon Blanc i Muscadelle. Pozostała produkcja wina czerwonego to kompozycja Merlot,Cabernet Franc i Cabernet Sauvignon.

Na południe od Medoc znajduje się najstarsza historycznie część bordowskich winnicGraves.W1959 roku sklasyfikowano najlepsze posiadłości zGraves zaliczając 12 win czerwonych i 9 białych do tak zwanych Crus Classes de Graves. Wszystkie nominowane do tej kategorii winnice znajdują się w północnej części Graves, która od 1987 roku uzyskała prawo do używania odrębnej nazwy Pessac Leognan.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE