Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Sklep Bachus - Antinori - Włochy - Toskania

 

Rodzina Antionori od ponad 600 lat zajmuje się winiarstwem, dokładniej od 1385 roku, kiedy to Piero Antinori stał się członkiem Arte Fiorentina dei Vinattieri (cechu zrzeszającego handlarzy win). W XVI wieku bankier i handlarz Alessandro Antinori rozsławił rodzinne trunki nie tylko we Włoszech, lecz również poza granicami kraju podróżując od Lyon do Flandrii ( teren Belgii, Francji i Holandii wzdłuż wybrzeża Morza Północnego).

Wino stało się pasją oraz główną działalnością następnych 26 pokoleń Antinorich, które osobiście angażowały się w rodzinny biznes. Kolejni właściciele wprowadzali innowacje oraz podejmowali ryzyko, pamiętając o szacunku do rodzinnego dziedzictwa i ziemi. Marchese Piero – obecny dyrektor firmy podkreśla, że wiekowe tradycje, odgrywają niezwykle ważną rolę w filozofii firmy i zawsze idą w zgodzie z duchem innowacji.
W zarządzaniu firmą Marchese’owi Piero pomagają jego trzy córki Albiera, Allegra i Alessia. Wspólna tradycja, pasja i intuicja uczyniły Antinori wiodącym włoskim producentem win najwyższej jakości. W rodzinnych posiadłościach w Toskanii i Umbrii jak i na innych obszarach przystosowanych do produkcji wysokojakościowych win, zarówno we Włoszech i zagranicą przeprowadzono duże inwestycje i unowocześniono produkcję. Wypromowano również zróżnicowane nisze enologiczne, czyli siedliska (terroir) o dużym potencjale uprawy winorośli. 
Firma Antinori w swych winnicach i winiarniach bezustannie eksperymentuje: z kompozycją rodzimych i międzynarodowych szczepów, z nowymi metodami uprawy, z położeniem winnic na dużych wysokościach, z metodami fermentacji i temperaturami, łącząc tradycyjne i nowatorskie metody fermentacji, stosując rozmaite rodzaje drewna, rozmiar i wiek beczek oraz różne okresy dojrzewania wina w butelkach.   
Firma Antinori przez wszystkie lata swojej działalności udowodniła, że Toscania i Umbria są doskonałymi regionami, gdzie można wyprodukować cenione na całym świecie, wykwintne wina najwyższej jakości, które doskonale oddają charakter ich miejsca pochodzenia. Winnice zajmują 1 400 hektarów, najbardziej znane posiadłości leżą w regionach Chinati Classico, Bolgheri, Montalcino, Oriveto, Montepulciano.  Antinori wydobywają  olbrzymi potencjał drzemiący w ich winnicach, łącząc to co nowe i do tej porty nieodkryte z toskańską tradycją, kulturą, rolnictwem oraz artystycznym i literackim dziedzictwem.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE