Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Antonin Rodet
    Antonin Rodet

Sklep Bachus - Antonin Rodet

 

 

 

 

 

 

 

Antonin Rodet dom wina powstał w XIX wieku w mieście Mercurey, wraz z pojawieniem się linii kolejowej w Coet Chlonnaisse. Antoine Rodet szybko wyczuł sukces Côte Chalonnaise i nie zawahał się zainwestować w winnicę pośród kryzysu filokserki. W tym czasie, Mercurey cieszy się już doskonałą opinią, jeśli sądzimy na podstawie pism Jules Chevrier (prezes Towarzystwa Historii i Archeologii Chalon-sur-Saone) w jego pracy opublikowanej w 1883 roku Chalon -sur-Saône malownicze i zburzone "[...] Klimat, który produkuje najlepsze wino Côte Chalonnaise [...] " W 1905 roku Antoniusz zmarł jeden z synów Antonin, przyjął pionierską wizję swego ojca i po mistrzowsku kontynuował swoją pracę. Antonin bardzo szybko i  rozumie przyjął przydatność komunikacji, by chwalić doskonałość swoich win i rozwijać sprzedaż. Opiera się na tym za pomocą innowacyjnych narzędzi w swoim czasie: reklama ("reklama"), której używa bardzo szeroko w latach dwudziestych i rozwija szereg obiektów reklamowych w wizerunku swojego domu. Obiekty te są częścią dziedzictwa marki i są teraz wystawione na jaw w Clos Antonin Rodet. To dla niego dom zawdzięcza swoją sławę międzynarodowemu. Jako "podróżujący w interesach" w wieku 16 lat, uważa, że warto przejść na eksport, aby wzmocnić pozycję handlową swojej firmy winiarskiej.Po zdobyciu srebrnego medalu Grand Prix na wystawie powszechnej w Paryżu w 1900 roku, Maison Rodet wykorzystuje reklamę, aby zwiększyć swoją reputację oraz wina Mercurey znacznie przekraczające granice Burgundii. Ale bez kompromisów w kwestii jakości win. Dwa pokolenia: ojciec i syn zbudowali Mercurey jako dom handlowy o międzynarodowym zasięgu. W 2009 koku  Antonin Rodet dom wina został zakupiony przez Boisset który obecnie dysponuje  450 akrami ziemi. Tak potężny terrot pozwala na produkcję unikalnych win najpiękniejszych regionów w Cote de Nuits, Cote de Beaune i Cote Chalonnaise. Antonin Rodet dom wina oznacza swoje butelki znaczkiem Antonin Rodet które są sprzedawane z dumą, a nazwa ta jest niezaprzeczalnym gwarantem jakości. Wyzwaniem Antonin Rodet dom wina jest sumienności i innowacyjne podejście do produkcji wina z jednego z najsłynniejszych regionów winiarskich - Burgundii.

 

 

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE