Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Bacardi & Company Limited
    Bacardi & Company Limited

Sklep Bachus - Bacardi & Company Limited

 

 

 

 

 

 

 

Bacardi Rum producnet Bacardi & Company Limited kraj Wielka Brytania Terytorium zamorskie Bermudy z siedziba w Hamilton założona w 1862 rku. Obecnie światowej sławy producenta rumu. Założyciel Don Facundo Bacardi Rum posiadał własną produkcję rumu na Kubie, ale w 1852 roku najsilniejsze trzęsienie ziemi zniszczyło jego mieszkanie i rodzinny biznes. Zdeterminowany, by przywrócić utracone, Don Bacardi podjął poprawę tradycyjnych kubańskich technik gotowania Roma "Aguardente", wymyślając w ten sposób własny przepis. Podstawą nowej recepty Bacardi Rum był specjalny rodzaj drożdży, zwany La Levadura Bacardi Rum. Te drożdże zapewniają wyróżniającą się firmę produkującą aromat, która pozostała niezmieniona przez pół wieku. Kolejnym osiągnięciem było użycie don facundo romskich zwęglonych beczek z amerykańskiego dębu, wcześniej wykorzystywanych tylko w przygotowaniu whisky. Nie zatrzymując się tam, Bacardi, Don wynalazł specjalny filtr na bazie węgla drzew tropikalnych. Ten filtr pozwala pozbyć się szorstkiego rumu smakowego, pozostawiając jedynie cienki i elegancki smak. Składniki tego filtra są utrzymywane w tajemnicy w rodzinie Bacardi przez sześć pokoleń. Logo Bacardi stał się nietoperzem, który jest uważany za symbol szczęścia na Kubie. Użyj tego symbolu zasugerował Dona Amalia Bacardi, zauważając na dachu destylarni nietoperzy owocowych. W połowie XIX wieku wielu Kubańczyków wciąż nie potrafiło czytać, a nietoperz na butelce pomógł im ustalić, że jest ustawiona. W 1919 roku, po przyjęciu prohibicji w Stanach Zjednoczonych, Don Bacardi zaczął organizować wyjazdy dla Amerykanów na imprezę na Kubie. Po 40 latach od rewolucji kubańskiej skonfiskowano destylarnię Bacardi na Kubie. Rodzina została zmuszona do ucieczki do Stanów Zjednoczonych, przepłynęła morze przez 7 dni w małej łodzi. W Ameryce Bacardi ponownie rozpoczęło działalność od zera. Dzisiaj Bakardi Rum jest jednym z najbardziej znanych producentów rumu na świecie, firma prowadzona jest przez przedstawicieli szóstego pokolenia rodziny. Firma sprzedaje ponad 200 milionów butelek rocznie w niemal 100 krajach. Produkty marki Bacardi Rum były nagradzane wiele razy przez prestiżowe organizacje. Bacardi rum 8 years, Bacardi Gold Rum i Bacardi rum Reserva Limitada otrzymały International High Quality Trophy – najwyższą światową jakość, nagradzaną przez Monde Selection w 2017. Bacardi Rum 8 zostało nagrodzone złotym medalem w 2018.

Do najważniejszych marek należących do Bacardi należą:

 

Bacardi Rum

Bombay Sapphire Gin

Cazadores Tequila

Dewars Whisky

Eristoff Wódka

Grey Goose Wódka

Martini Wermut

St-Germain likier

William Lawson's Whisky

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE