Giramonte Frescobaldi Wina Grand Durhene ChampagneWina ChardonnayWina z Nowej ZelandiiWino WinaBachus Wina o WinieMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyAberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWino na lato

Sklep Bachus - Barahonda Bodegas Campo Ariba Hiszpania

Barahonda Bodegas Winnica otoczona przez stuletnie winnice

Wytwórnia win posiada osobliwy kształt prostych i symetrycznych linii, które są zestawione z otaczającym pracownikiem. Pomimo to jest doskonale zintegrowany z krajobrazem doliny. Wytwórnia win jest zbudowana z tradycyjnych materiałów i otoczona jest winnicami, które dostarczają cennego surowca.

W Barahonda wytwarzamy wyważone i wyraziste wina o kolorze i smaku; Złożonych win, które mają swoją osobowość i które każdego roku uzyskują nagrody, nagrody i wysokie oceny najlepszych krytyków wina na świecie. Jak głosi logo Barahonda, nasze wina są połączone z polem, zrobionym z winorośli. Winogrona są starannie podnoszone, ponieważ stanowią istotną część osobowości wino wysokiej jakości. Wina wysoko nagradzane na liczących się konkursach. Zobacz wina:

 

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.