Giramonte Frescobaldi Wina Grand Durhene ChampagneWina ChardonnayWina z Nowej ZelandiiWino WinaBachus Wina o WinieMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyAberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWino na lato

Sklep Bachus - Baron de Filar La Ribera del Duero

Baron de Filar La Ribera del Duero  - Hiszpania

La Ribera del Duero żył unikalny winiarz po Wielkiej Wojnie szukających odpoczynku i schronienia pewnego dnia latając nad Półwyspem Iberyjskim, znalazł miejsce, które urzekło go z 1000 metrów nad ziemią był to region Peafiel, gdzie postanowił się osiedlić. Raz zaczął rozwijać i pracować swoją winnicę, zdał sobie sprawę z wyjątkowości reprezentujący Ribera del Duero. Winnic uprawianych w ekstremalnym klimatem, mroźnej zimy i dusznym latem.

 

Winnice znajdują się w tym, co jest znane jako Golden Mile. Jest to pas ziemi, który znajduje się nad brzegiem Duero, który słynie z właściwości, że gleba daje winom produkowanych w tym terror fantastyczny smak.  W dawnych czasach, wina z Ribera del Duero zostały wykorzystane do zaopatrywania  rzymskiej  armii, można jeszcze znaleźć odniesienia do boga wina Bachus. Baron de Filar | Vinos Divertidos Zobacz wina:

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.