Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Sklep Bachus - Baron de Filar La Ribera del Duero

Baron de Filar La Ribera del Duero  - Hiszpania

La Ribera del Duero żył unikalny winiarz po Wielkiej Wojnie szukających odpoczynku i schronienia pewnego dnia latając nad Półwyspem Iberyjskim, znalazł miejsce, które urzekło go z 1000 metrów nad ziemią był to region Peafiel, gdzie postanowił się osiedlić. Raz zaczął rozwijać i pracować swoją winnicę, zdał sobie sprawę z wyjątkowości reprezentujący Ribera del Duero. Winnic uprawianych w ekstremalnym klimatem, mroźnej zimy i dusznym latem.

 

Winnice znajdują się w tym, co jest znane jako Golden Mile. Jest to pas ziemi, który znajduje się nad brzegiem Duero, który słynie z właściwości, że gleba daje winom produkowanych w tym terror fantastyczny smak.  W dawnych czasach, wina z Ribera del Duero zostały wykorzystane do zaopatrywania  rzymskiej  armii, można jeszcze znaleźć odniesienia do boga wina Bachus. Baron de Filar | Vinos Divertidos Zobacz wina:

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE