Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Sklep Bachus - Barton & Guestier – Bordeaux

Barton & Guestier to jedna z najstarszych firm produkujących wina w Bordeaux. Jej tradycja sięga roku 1725, w którym to pierwsze beczki z winem zostały przewiezione do Irlandii.

Założyciel firmy Thomas Barton w wieku 30lat opuścił Wyspy Brytyjskie z powodu represji religijnych i udał się do Francji by tam rozpocząć swoją działalność handlową. Bystry Irlandczyk szybko rozsmakował się w winie i postanowił nie tylko je eksportować, ale również produkować. Wierni klienci nazywali Bartona „French Tomem", Przydomek ten już zawsze był kojarzony z nieprzeciętnym zamiłowaniem do wina. W roku 1802 Bartonowie przyjęli do spółki Francuza – Daniela Guestier, który podczas rewolucji francuskiej samodzielnie zarządzał firmą, w czasie gdy wnuk Thomasa Hugh Barton musiał uciekać z Francji przed miłośnikami gilotyny. Ten lojalny przyjaciel nie tylko nie rozkradł majątku, ale pomnożył go i unowocześnił winnice, a po powrocie Bartona przekazał mu jego udział w zyskach. Od tej pory butelki wina z Chateaux Magnol sygnowane były dwoma nazwiskami : Barton & Guestier. I tak jest do dziś.

Chateau Magnol, Chateau Vieux Maurac, Chateau Yon Lavallade, Chateau Barrail Laussac, Bordeaux Reserve Blanc, Bordeaux Reserve Rouge, French Tom Cabernet Sauvignon, French Tom Chardonnay, Cuvee Speciale Rouge, Cuvee Speciale Blanc.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE