Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • BenMarco Wina Argentyńskie
    BenMarco Wina Argentyńskie

Sklep Bachus - BenMarco Wina Argentyńskie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wina BenMarco są wytwarzane przy minimalnej interwencji, aby umożliwić najczystszą interpretację tego, co znajduje się pod ziemią w ekstremalnych miejscach, gdzie uprawia się winogrona dla BenMarco. „Staram się unikać dodawania mojego wpływu na wina BenMarco” - mówi Edy. „To, co naprawdę lubię, to to, co potrafią pnącza, bez jakiegokolwiek wpływu na winiarstwo.” Edy produkujee trzy czerwone wina z trzech wyraźnych podstref na Mendozie: Malbec z Los Chacayes, Cabernet Sauvignon z Los Árboles i Expresivo, czerwona mieszanka z Gualtallary. Od inauguracyjnego rocznika 1999 wszystkie trzy wina konsekwentnie otrzymywały znakomite wyniki z każdej z czterech wiodących amerykańskich publikacji na temat wina. W BenMarco kozysta z ponad 3000 akrów winnic w różnych terroirach Argentyny, Edgardo „Edy” Del Popolo, dyrektor generalny Susana Balbo Wines w Mendozie i główny winiarz w BenMarco, jest najlepiej poinformowanym producentem win w Argentynie. Dobrze wie jak stworzyć dobre wina Argentyńskie.

 

Posiadamy największy wybór win Argentyńskich w Polsce, zobacz wina: https://www.wina-bachus.pl/?wina-argentynskie,7

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE