Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Beringer Wina Napa Valley
    Beringer Wina Napa Valley

Sklep Bachus - Beringer Wina Napa Valley

 

 

 

 

 

 

 

 

Beringer Wina Napa Valley to wspaniała winnica zapoczatkowana przez dwuch braci Jacob i Frederick Beringer. kturzy przybyli do W St. Helena w Kaliforni i nabyli 215 akrów ziemi w 1875 roku i stali się jedną z pierwszych winiarni w Dolinie Napa.

Winnica Beringer zapewnia niepowtarzalny wgląd w przeszłość Napa Valley. Ozdobiony wspaniałą XIX-wieczną architekturą i zielonymi ogrodami, Beringer to nie tylko jedna z najpiękniejszych nieruchomości w kalifornijskim kraju winiarskim, ale jako najdłużej działająca winnica w Napa, jest również jednym z najbardziej historycznych. Cała posiadłość została wyznaczona jako Historyczna Dzielnica w Krajowym Rejestrze miejsc o znaczeniu historycznym. Dzisiaj wielki prawnuk Jakuba, główny winiarz Mark Beringer, prowadzi to, co jest obecnie najdłużej działającą kalifornijską winnicą i jednym z najlepszych producentów Napa. Z ponad 1600 akrów uprawianych w najlepszych apelacjach Napa, a także w hrabstwie Sonoma i Paso Robles, Beringer jest uznawany za jednego z najwybitniejszych producentów regionu z bogatym portfolio win. Beringer Private Reserve stanowi szczyt porofesjonalizmu prz produkcji wina Beringer i podkreśla, jak niezwykłe Napa Valley potrafi dac wina Cabernet i Chardonnay które są w swojej najczystszej postaci.

 

Beringer Wina Vintage - wina o długim potencjale lerzakowania, z wyselekcjonowanych parceli działek jak pozwalają na to warunki powstaje wino Beringer vintage, które reprezentują najwyższą ekspresję każdego rocznika i terenu specyficznego dla miejsca.

W winach z serii Beringer Distinction podkreśla się szczególnie unikalne miejsca lub mieszanki winorośli i pozwala głównemu winiarzowi Markowi Beringerowi podejmować ryzyko i odkrywać nowe, innowacyjne sposoby pracy z naszymi witrynami winnymi.

Wina Ekleuzywne Beringer są w ograniczonych ilosciach. Wina pochodzą z winnic Beringer w różnych apelacjach w regionie Napa Valley, Sonoma County i Lake County. Każdy z nich prezentuje winnicę, odmianę, mieszankę lub region, który według Mark zasługuje na własną butelkowanie. W wyniku dziesięcioleci pionierskich, Beringer prowadzi zróżnicowaną i ekspresyjną serię winnic w całej Napa Valley, Sonoma, Knights Valley i Paso Robles. Wina te celują w zakres wyrażeń winiarskich znalezionych na tych stronach.

Beringer Bros. honoruje korzenie zasadzone przez dwóch pionierów po podróży na zachód przez młodą Amerykę. Ich dziedzictwo pozostaje w rękach wytwórcy wina piątego pokolenia, Marka Beringera.

Linia win Beringer Founders 'Estate oferuje skoncentrowane wyrażenia najpopularniejszych odmian, o wysokiej jakości, która wywodzi się z historii wytapiania przez Beringera wspaniałych win z całej Kalifornii w ponad 140 rocznikach.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE