Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Bernard Magrez wina z Francji
    Bernard Magrez wina z Francji

Sklep Bachus - Bernard Magrez wina z Francji

 

 

 

 

 

 

 

Bernard Magrez poświęcił całe życie dążeniu do doskonałości smaku wina. Czterdzieści lat pasji do winorośli, prób wzniesień i upadków a teraz to czas który pozwala przekazać doskonałość w winach.

BERNARD MAGREZ, Jedyny włąściciel 4 Grand Crus Classes w Bordeaux

Castle Pape Clément GRAVES GRAND CRU CLASSÉ Château Pape Clément jest jednym z najstarszych Grands Crus w Bordeaux. Winnica, której pierwsze zbiory odbyły się w 1252 r., Została założona w XIII wieku przez Bertranda de Got, najmłodszego syna szlacheckiej rodziny z regionu Bordeaux. Arcybiskup Bordeaux Bertrand de Got został papieżem w 1305 roku, pod nazwą Klemensa V. Zamek ma swoją nazwę, a jego wino stało się ikoną. Bernard Magrez nabył prestiżowy Château Pape Clément w latach 80. Jest to jego pierwsza winnica. Obecnie posiada trzy inne Grands Crus w Bordeaux, La Tour karnet (Haut Médoc) Zamek Fombrauge (Saint-Emilion) i Clos Haut Peyraguey (Sauternes), Bernard Magrez dzisiaj ważną biznesmen Bordeaux w enologii , właściciel 42 głównych domen międzynarodowych.

Castle La Tour Carnet GRAND CRU CLASSÉ W 1855 HAUT-MÉDOC Historia La Tour Carnet łączy się z historią Francji. Mając na imię nazwisko dziedzica, który nieomylnie pomógł swemu Lordowi oprzeć się francuskiej rodzinie królewskiej pod koniec Wojny Stuletniej, Château La Tour Carnet odegrał ważną rolę w rewolucji winnicy Médoc i jakości wina. jest nagrodzony wpisem w klasyfikacji Grands Crus Classés z 1855 roku. Różnorodność gleby i nieustanne poszukiwanie doskonałości czynią z tego Haut-Médoc wyjątkowe wino.

 

Chateau Fombrauge GRAND CRU CLASSÉ OF SAINT-EMILION Fons Brogiera: źródło w otoczeniu wrzosu ... Tak po raz pierwszy pojawia się nazwa Fombrauge, która przez 6 wieków ucieleśniała elegancję Grands Crus Classés Saint Emilion. Canolle rodziny, w XV wieku Bernard Magrez sześć rodzin śledził losy Fombrauge zamku, zapewniając obszar, który miał swoje pierwsze żniwo w 1599 roku, niezrównaną stabilność i niezrównaną pioniera duszy.

Odkryj to Grand Cru Classé, największe posiadłości Saint-Emilion i została świadkiem historii Francji.

 

Clos Haut-Peyraguey PIERWSZY GRAND CRU CLASSÉ W 1855 SAUTERNES Winnicy Château Haut-Peyraguey Clos, położony w najwyższym punkcie płaskowyżu Bommes w Sauternes jest sercem z zakwalifikowaniu najpierw wzrostów w 1855 roku najduje się naprzeciwko Chateau d'Yquem, a jej bezpośrednimi sąsiadami są nazywane Rayne- Vigneau lub Château Guiraud. Ta starożytna baronia przetrwała wieki od pierwszego zbioru w 1618 roku, korzystając z wyjątkowej gleby i warunki klimatyczne w połączeniu z rodowym know-how pozwalające go grać swoje winogrona symfonia doskonałości dając wino wyjątkowe i prestiżowe złoto: Sauternes z Clos Haut-Peyraguey.

Poznaj wina najsławniejsego winiaza z Bordeaux :

 

Château Pape Clément GRAND CRU CLASSÉ DE GRAVES

Château Pape Clément GRAND VIN DE GRAVES

Le Clémentin du Pape Clément GRAND VIN DE GRAVES

Le Clémentin du Pape Clément GRAND VIN DE GRAVES

Château La Tour Carnet GRAND CRU CLASSÉ EN 1855 HAUT-MÉDOC

Château Fombrauge GRAND CRU CLASSÉ DE SAINT-EMILION

Château Magrez Fombrauge GRAND VIN DE BORDEAUX - SAINT-EMILION

Château Magrez Fombrauge SAINT EMILION GRAND CRU

Clos Haut-Peyraguey PREMIER GRAND CRU CLASSÉ EN 1855 SAUTERNES

Château Haut Bommes SAUTERNES

Château Les Grands Chênes MÉDOC

La Tempérance des Grands Chênes GRAND VIN DE BORDEAUX

Château Poumey GRAND VIN DE GRAVES

Château Tour Blanche

Girouette de Pérenne BLAYE CÔTES DE BORDEAUX

Château Plaisance PREMIÈRES CÔTES DE BORDEAUX

Château Plaisance PREMIÈRES CÔTES DE BORDEAUX

Le Sauternes de ma fille SAUTERNES

Château La Tempérance MÉDOC

Château Saint Genès BLAYE CÔTES DE BORDEAUX

Château des Muraires CÔTES DE PROVENCE

Domaine de la Franchise CÔTES DU ROUSSILLON VILLAGES - LATOUR DE FRANCE

Bleu de mer VIN DE PAYS D'OC

Domaine Les Pierres Fendues VIN BIOLOGIQUE

Douce vie CÔTES DE PROVENCE

Villa Ruby VIN DE MÉDITERRANÉE

Magrez Tivoli MÉDOC

La Servitude Volontaire HAUT-MÉDOC

Egregore CÔTES DE BOURG

Oustric Merlot SUD DE FRANCE

Oustric Cabernet Sauvignon SUD DE FRANCE

Oustric Sauvignon Blanc SUD DE FRANCE

Oustric Chardonnay SUD DE FRANCE

Oustric Rosé SUD DE FRANCE

J'aimerais que cela vous plaise AOC LANGUEDOC

Domaine Tranquillité SUD DE FRANCE

Tranquillité Rosé SUD DE FRANCE

En Silence SUD DE FRANCE

Passion Blanche SUD DE FRANCE

L'Excellence de mon terroir SUD DE FRANCE

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE