Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Sklep Bachus - Bertani Werona

Winiarnia Bertani została założona w 1857 roku przez braci Giovan Battista i Gaetano Bertani w Quinto di Valpantena, na północ od Werony. Gaetano był ekspertem w sztuce winiarskiej, ponieważ nauczył się nowych technik we Francji od profesora Guyota, nadal uważanego za czołowego eksperta w dziedzinie uprawy winorośli. Początek działalności Bertaniego zbiegł się z duchem innowacji, który zmusił ich do korzystania z najnowszych technik produkcyjnych, zarówno w winnicy, jak iw piwnicy, i stosowania ich do wszystkich posiadłości w Valpantena i Soave, przy jednoczesnym poszanowaniu terytorium i tradycji rolniczych w obszarze.

Wysoki poziom profesjonalizmu, jakości, przedsiębiorczości i ducha innowacji to cechy, które sprawiły, że dwaj bracia Bertani  w Quinto di Valpantena wyróżniają się od samego początku w sektorze winiarskim w Weronie. Bertani była jedną z pierwszych firm we Włoszech, która zrozumiała wartość butelkowanego wina; Od samego początku w winnicach i piwnicy dokonywano wielkich inwestycji, by butelkować i eksportować włoską jakość na całym świecie winami Bertani, które przekroczyły Atlantyk i były już popularne w wielu amerykańskich miastach do końca XIX wieku.

 

 

Do dziś dnia z ponad 200 hektarami winnic w najbardziej odpowiednich rejonach prowincji Werona. Wina  Bertani zaliczają się czołówki win klasyfikacji Amarone Wina. Jako ikona włoskiego wina na świecie, Bertani łączy typowość rodzimych odmian winorośli z ciągłym doskonaleniem winnic i dbałością o terroir. Szacunek dla tradycji jest równoważony przez innowacyjność i świetną znajomość biznesu, aby osiągnąć najwyższą jakość: to są podstawowe zasady winnicy, dziś także punkt odniesienia dla wielkiej grupy narodowej: Bertani Domains. Szczególne zaangażowanie jest kierowane do dwóch historycznych winiarni, jedna w Grezzana, obecna baza i pulsujące serce firmy, w której prowadzona jest winifikacja, butelkowanie i wysyłka, oraz Tenuta Novare w Arbizzano di Negrar, w sercu obszaru Valpolicella Classica, kolebka świetni czerwoni jak Amarone i Valpolicella Classico Superiore.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE