Giramonte Frescobaldi Wina Grand Durhene ChampagneWina ChardonnayWina z Nowej ZelandiiWino WinaBachus Wina o WinieMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyAberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWino na lato

Sklep Bachus - Black Stallion Estate Winery

Black Stallion Estate Winery

 

Black Stallion Estate Winery znajduje się w Oak Knoll District,  w południowej części Doliny Napa. Black Stallion Estate Winery jest najnowszym dodatkiem do dobrej kolekcji winnic w Oak Knoll Okręgu Napa Valley. Każdy ze szczepów, który jest hodowany podlega ręcznej segregacji. Każda partia jest fermentowana  osobno w piwnicy, aż do momentu butelkowania. Black Stallion Estate Winery poświęcona jest umacnieniu wysokiej jakości win, które są eleganckie i charakterystyczny jeszcze przystępnej cenie. Black Stallion Winery postawiło w szczególności na tworzeniu które odzwierciedlają rzeczywiste właściwości odmianowych winogronowego i dziedzictwa rolniczego Napa Valley. Nasze portfolio prezentuje bilans win białych oraz czerwonych z dążeniem do doskonałości i zapewnić każdemu klientowi niezapomniane wrażenia smakowe.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.