Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Blanton's Burbon Whiskey
    Blanton's Burbon Whiskey

Sklep Bachus - Blanton's Burbon Whiskey

 

 

 

 

 

 

 

Kent Bourbon Tradycja Państwo Bluegrass produkuje Burbon Whiskey Kentucky około 95% w światowej podaży. Istnieje kilka głównych powodów, dla których Kentucky jest dziś stolicą bourbonów świata. Kentucky był pierwotnym zachodem Ameryki. Kiedy pierwsi osadnicy przeprowadzili się na Zachód w poszukiwaniu większej ilości ziemi i zasobów, wielu osiadło w dzisiejszej Rzeczypospolitej Kentucky. Ci osadnicy pochodzenia szkockiego, niemieckiego i irlandzkiego przynieśli ze sobą swoje zdjęcia i destylację. Szybko odkryli, że Kentucky jest idealnym miejscem na wielką whisky. Jednym z powodów są ogromne pokłady skał wapiennych, które filtrują niechciane minerały z wody używanej w procesie destylacji. Druga to gleba i klimat są idealne do uprawy kukurydzy; główny składnik bourbon whiskey i źródło jego charakterystycznego słodkiego profilu smakowego. Innym czynnikiem są często gwałtowne wahania temperatury od sezonu do pory roku, a czasem nawet z dnia na dzień. Ponieważ bourbon Whiskay stapia się w zwęglonych dębowych beczkach, zmiany temperatury powodują, że drewno wielokrotnie wchłania i uwalnia whisky, nadając gotowemu produktowi charakterystyczne dębowe nuty i bursztynowy kolor. Blanton's Burbon Whiskey jeest  niezwykle dumny z dziedzictwa Kentucky. Blanton, Original Single Barrel Bourbon, zawsze był i zawsze będzie produkowany w Kentucky, stolicy Burbonów świata.

 

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE