Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Bodega Anko Wina z Argentyny
    Bodega Anko Wina z Argentyny

Sklep Bachus - Bodega Anko Wina z Argentyny

 

 

 

 

 

 

 

 

Bodega Anko oznacza "wysoką wodę" w rdzennym języku Salta, położonym w skrajnie północno-zachodniej Argentynie. Na tej chropowatej i górzystej pustyni "Anko", oaza wysokości, jest cennym sanktuarium, zakłada ochronę przed niesprzyjającą przyrodą. Na niegościnnej i górzystej pustyni północno-zachodniej Argentyny Anko, czyli wysoka oaza, było cenione jako cenne sanktuarium, ochrona brutalnej natury. Winnice, na wysokości 1600 metrów, dają wyjątkową ekspresję Torrontés i Malbec. Świetne dzieła Alejandro Sejanovich i Jeffa Mausbacha. Ukończył złoty medal od Agronomisty w Mendozie, z tytułem magistra w dziedzinie enologii na Uniwersytecie w Montpellier, Alejandro Sejanovich dołączył do grupy winiarzy Catena Zapata.  W zarządzaniu winnicą tego przedsiębiorstwa, poznaje on dogłębnie różnorodność producentów winogron w całym kraju, dodając doświadczenie w zakresie wiedzy o mikroklimatach i wpływie gleby na zachowanie winorośli i wina. Dyrektor Edukacji Catena Zapata, Jeff Mausbach podróżował po świecie wyjaśnianiu unikalne cechy Malbec Mendoza wysoki, mówi o charakterze i ekspresji w różnych jej terroir do międzynarodowej społeczności wina. Po 16 latach narodziło się pragnienie opuszczenia grupy Catena i razem z Alejandro postanowili rozpocząć przygodę przy produkcji własnych win zobacz kolekcję win.

Dobre wina Argentyńskie

Wybrane Wina:

Anko Torrontés - Alejandro Sejanovich

Anko Malbec - Alejandro Sejanovich

Anko Flor de Cardon Malbec - Alejandro Sejanovich

Estancia los Cardones Tigerstone Malbec - Alejandro Sejanovich

Estancia los Cardones Tigerstone Garnacha- Alejandro Sejanovich

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE