Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Bodega Dehesa de los Canonigos
    Bodega Dehesa de los Canonigos

Sklep Bachus - Bodega Dehesa de los Canonigos

Dehesa de los Canonigos to jedna z największych historycznych posiadłości Ribera del Duero. Położony w Pesquera de Duero, jego nazwa odnosi się do pierwszego właściciela, Cabildo katedry w Valladolid, składa się z 22 mnichów kanonów. Winiarnia Dehesa de los Canónigos wyróżnia się architekturą, magazyny zostały zrekonstruowane krok po kroku, aż teraz mieści winnicę. Belén i Iván Sanz Cid, dwoje z czworga dzieci Luisa i Marii Luz, są teraz odpowiedzialni za winnicę. Ponieważ byli młodzi, oboje byli wyraźnie świadomi swojego powołania do kontynuowania rodzinnego projektu. Ziemia jest źródłem wszystkiego. Łąkowe Kanony są w Dolinie Douro, w połowie drogi między Valbuena i Rybołówstwa Duero. Gospodarstwo ma powierzchnię 500 hektarów, z czego 60 odpowiada winnicom. Bodega Dehesa de los Canonigos była to pierwsza winnica w Duero po zniszczeniach  filoksery w XVIII wieku, z winorośli z Napa Valley w Kalifornii używane jako wzorzec i zaszczepiony vinifera przywieziony z Francji przez Toribio Lecanda. Winnica znajduje się na zboczu zbocza o orientacji północ-południe na wysokości 800 metrów nad poziomem morza, z wpływem klimatu śródziemnomorsko-kontynentalnego, który stanowi uprzywilejowaną enklawę dla właściwego rozwoju i dojrzewania winogron. Wyjątkowa winnica Bodega Dehesa de los Canonigos kieruje się maksymą Luisa Sanza Busto, "przed winogronami, które pijesz". Zbiory ręcznie w optymalnym momencie dojrzewania każdego z poletek. Winogrona są transportowane w małych pudełkach o maksymalnej wadze 20 kg, aby zapewnić integralność owoców, a gdy działki znajdują się w pobliżu winnicy, klastry docierają w optymalnych warunkach przy stole selekcyjnym. Każda z powierzchni jest zbierana i poddawana winifikacji osobno, w celu osiągnięcia maksymalnej ekspresji osobliwości każdej z nich. Moszcz musi fermentować z naturalnymi drożdżami, które pochodzą z samej winnicy, w kontrolowanej temperaturze. Po fermentacji alkoholowej wina dojrzewają w beczkach z dębu amerykańskiego, głównie w wieku od jednego do dwóch lat. Współpracujemy z różnymi spółdzielniami, aby dodać wina do większej złożoności. Pobyt wina w beczkach jest dla nas środkiem, a nie celem, ponieważ zawsze panuje równowaga między aromatami dostarczanymi przez dąb i pierwotnymi aromatami winogron. Wina o dużym potencjale starzenia, zdolne do przekraczania upływu czasu. Jedwabisty, złożony, elegancki. Zobacz wina:

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE