Giramonte Frescobaldi Wina Grand Durhene ChampagneWina ChardonnayWina z Nowej ZelandiiWino WinaBachus Wina o WinieMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyAberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWino na lato
  • Bodega Dehesa de los Canonigos
    Bodega Dehesa de los Canonigos

Sklep Bachus - Bodega Dehesa de los Canonigos

Dehesa de los Canonigos to jedna z największych historycznych posiadłości Ribera del Duero. Położony w Pesquera de Duero, jego nazwa odnosi się do pierwszego właściciela, Cabildo katedry w Valladolid, składa się z 22 mnichów kanonów. Winiarnia Dehesa de los Canónigos wyróżnia się architekturą, magazyny zostały zrekonstruowane krok po kroku, aż teraz mieści winnicę. Belén i Iván Sanz Cid, dwoje z czworga dzieci Luisa i Marii Luz, są teraz odpowiedzialni za winnicę. Ponieważ byli młodzi, oboje byli wyraźnie świadomi swojego powołania do kontynuowania rodzinnego projektu. Ziemia jest źródłem wszystkiego. Łąkowe Kanony są w Dolinie Douro, w połowie drogi między Valbuena i Rybołówstwa Duero. Gospodarstwo ma powierzchnię 500 hektarów, z czego 60 odpowiada winnicom. Bodega Dehesa de los Canonigos była to pierwsza winnica w Duero po zniszczeniach  filoksery w XVIII wieku, z winorośli z Napa Valley w Kalifornii używane jako wzorzec i zaszczepiony vinifera przywieziony z Francji przez Toribio Lecanda. Winnica znajduje się na zboczu zbocza o orientacji północ-południe na wysokości 800 metrów nad poziomem morza, z wpływem klimatu śródziemnomorsko-kontynentalnego, który stanowi uprzywilejowaną enklawę dla właściwego rozwoju i dojrzewania winogron. Wyjątkowa winnica Bodega Dehesa de los Canonigos kieruje się maksymą Luisa Sanza Busto, "przed winogronami, które pijesz". Zbiory ręcznie w optymalnym momencie dojrzewania każdego z poletek. Winogrona są transportowane w małych pudełkach o maksymalnej wadze 20 kg, aby zapewnić integralność owoców, a gdy działki znajdują się w pobliżu winnicy, klastry docierają w optymalnych warunkach przy stole selekcyjnym. Każda z powierzchni jest zbierana i poddawana winifikacji osobno, w celu osiągnięcia maksymalnej ekspresji osobliwości każdej z nich. Moszcz musi fermentować z naturalnymi drożdżami, które pochodzą z samej winnicy, w kontrolowanej temperaturze. Po fermentacji alkoholowej wina dojrzewają w beczkach z dębu amerykańskiego, głównie w wieku od jednego do dwóch lat. Współpracujemy z różnymi spółdzielniami, aby dodać wina do większej złożoności. Pobyt wina w beczkach jest dla nas środkiem, a nie celem, ponieważ zawsze panuje równowaga między aromatami dostarczanymi przez dąb i pierwotnymi aromatami winogron. Wina o dużym potencjale starzenia, zdolne do przekraczania upływu czasu. Jedwabisty, złożony, elegancki. Zobacz wina:

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.