Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Sklep Bachus - Bodegas Attis Rias Baixas

Bodegas Attis Rias Baixas

Zbudowana winnica w 2012 roku szczyci się bardzo nowoczesnymi urządzeniami do produkcji wina. Związany z tradycją, ale z ostrożnym spojrzeniem na nowoczesność i przyszłość oraz niemal wojskową kontrolą wszystkich procesów od winnicy do winnicy, nasze wina są opracowywane, które charakteryzują się szczerym szacunkiem i podnoszeniem różnorodności , Montaż wszystkich jego cech, jak może być jego kwasowości, minerality i jej owocowości. Łączymy się z wiedzą o trzech pokoleniach rodziny io dobrej pracy Jean François Hebrard, którzy jako dyrektor techniczny nauczyli się pogłębiać prawdziwe istoty regionu i jego odmian, począwszy od podłoża, medium i wspierania ich wiedzy w Tradycyjne opracowanie naszych win.

Wina z Bodegas Attis Rias Baixas są pyszne, wysoka owocowość na tle lekkiej kremowosci z nutami mineralnymi. I wyłącznie tylko białe wina, ponieważ regin Rias Baixas upodobał sobie Albarino lokalny szczep. Winnice połozone są w północno-zachodniej części półwyspu, w galicyjskiej prowincji Pontevedra „Val do Salnés” jest podstrefa więcej inflluenciada przez OcéanoAtlántico z pięciu, które są częścią nazwy pochodzenia Rias Baixas. Ich winnice znajdują się na lewym brzegu rzeki Ria de Arousa, na wysokości nieprzekraczającej 300 metrów, w pobliżu morza i związany z dolnym biegu kanałów rzecznych.

 

Wina wysoko nagradzane, na prestiżowych konkursach. Zobacz wina:

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE