Giramonte Frescobaldi Wina Grand Durhene ChampagneWina ChardonnayWina z Nowej ZelandiiWino WinaBachus Wina o WinieMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyAberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWino na lato

Sklep Bachus - Bodegas Attis Rias Baixas

Bodegas Attis Rias Baixas

Zbudowana winnica w 2012 roku szczyci się bardzo nowoczesnymi urządzeniami do produkcji wina. Związany z tradycją, ale z ostrożnym spojrzeniem na nowoczesność i przyszłość oraz niemal wojskową kontrolą wszystkich procesów od winnicy do winnicy, nasze wina są opracowywane, które charakteryzują się szczerym szacunkiem i podnoszeniem różnorodności , Montaż wszystkich jego cech, jak może być jego kwasowości, minerality i jej owocowości. Łączymy się z wiedzą o trzech pokoleniach rodziny io dobrej pracy Jean François Hebrard, którzy jako dyrektor techniczny nauczyli się pogłębiać prawdziwe istoty regionu i jego odmian, począwszy od podłoża, medium i wspierania ich wiedzy w Tradycyjne opracowanie naszych win.

Wina z Bodegas Attis Rias Baixas są pyszne, wysoka owocowość na tle lekkiej kremowosci z nutami mineralnymi. I wyłącznie tylko białe wina, ponieważ regin Rias Baixas upodobał sobie Albarino lokalny szczep. Winnice połozone są w północno-zachodniej części półwyspu, w galicyjskiej prowincji Pontevedra „Val do Salnés” jest podstrefa więcej inflluenciada przez OcéanoAtlántico z pięciu, które są częścią nazwy pochodzenia Rias Baixas. Ich winnice znajdują się na lewym brzegu rzeki Ria de Arousa, na wysokości nieprzekraczającej 300 metrów, w pobliżu morza i związany z dolnym biegu kanałów rzecznych.

 

Wina wysoko nagradzane, na prestiżowych konkursach. Zobacz wina:

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.