Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Bodegas Campillo Rioja
    Bodegas Campillo Rioja

Sklep Bachus - Bodegas Campillo Rioja

 

 

 

 

 

 

 

 

Bodegas Campillo Rioja winnica i winiarnia należąca do Grupo Faustino posiada wyjątkową winnicę, z której powstają wielkie wina Rioja. Bodegas Campillo jest jednym z nielicznych przykładów modelu Château w Rioja. Otoczony winnicami o powierzchni 50 hektarów i osłonięty przez Sierra Cantabria hotel Bodegas Campillo znajduje się w samym sercu Rioja Alavesa, w średniowiecznym mieście Laguardia. Posiadając rozległe połacie winnic, od samego początku Bodegas Campillo może kontrolować końcową jakość win. Tylko przez sumienne dbanie o winogrona od samego początku można uzyskać najlepsze wino, a winiarze Bodegas Campillo są ekspertami i z zamiłowaniem oraz pasja pracują, aby strwożyć dobre wina Rioja. Wina Bodegas Campillo zbierają miłość do ziemi i know-how rodziny winiarzy o długiej tradycji sięgającej ponad 150 lat. Dzięki starannej selekcji winogron i metodom winiarskim, które łączą tradycję i innowacyjność, winiarze z Bodegas Campillo są w stanie zaoferować jeden z najszerszych i najbardziej znanych asortymentów czerwonych, różowych, białych i szampańskich. Campillo Rioja powstał z marzenia o stworzeniu winnicy otoczonej winnicami, przenosząc w ten sposób koncepcję zamku na kraj wina Rioja. Przestrzeń architektoniczna otwierająca się na Sierra Cantabria i Laguardia. Kiedy wspinasz się po dużych schodach i przejeżdżasz przez ich drzwi, czujesz, że Julio Faustino Martínez dzieli się swoimi dwiema pasjami, winem i architekturą w Campillo. Budynek Bodegas Campillo wznosi się majestatycznie wśród morza winnego. Wykonany jest z naturalnego kamienia i ma portyk z siedmioma półkolistymi łukami, nawisami drewnianymi i murowanymi oraz dużą klatką schodową wykonaną z łupka, stanowiącą doskonałe połączenie winnicy i architektury. Jego wnętrze łączy w sobie tradycję i nowoczesność, luksus i trzeźwość, a także harmonizuje szlachetność kamienia, stali, granitu, łupka i drewna ze skrupulatną i niepowtarzalną estetyką. Z wielkiego holu wejściowego można zobaczyć pięć poziomów, na które podzielona jest winiarnia, z kręconymi schodami zapewniającymi połączenie ze wszystkimi pomieszczeniami. Jego piękne formy architektoniczne łączą najlepsze warunki techniczne do produkcji i starzenia wina.

 

Win Kolekcja:

Campillo Blanco Barrel Fermented

Campillo Rosé Rioja

El Niño de Campillo Rioja

Campillo Crianza Rioja

Campillo Reserva Selecta Rioja

Campillo Reserva Especial Rioja

Campillo 57 Gran Reserva Rioja

Campillo Gran Reserva Rioja

Campilo Raro Finca Cuesta Clara Reserva Rioja

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE