Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Bodegas Faustino - Grupo Faustino
    Bodegas Faustino - Grupo Faustino

Sklep Bachus - Bodegas Faustino - Grupo Faustino

 

 

 

 

 

 

Bodegas Faustino winnica obecnie Grupo Faustino, została założona w 1861 roku przez Eleuterio Martineza Arzoka, kiedy nabył pałac i winnice Marques del Pierto. Celem było zrobienie wina i sprzedanie go luzem, a przez kolejne lata stale rosło jego wielkość i jakość. Jego syn Faustino rozpoczął butelkowanie w 1920 roku, a wnuk Julio Faustino rozpoczął pierwszy eksport w 1960 roku. Inspirowane przez flamandzkie postacie na etykietach (czytaj więcej o ich tożsamościach), oszronione szklane butelki i siatka dla Gran Reserva - już w wykorzystanie przez inne historyczne Rioja - część ikonografii Nominału. Faustino jest winnicą o dużej kubaturze, która przedstawia się jako wiodący producent Gran Reserva i właściciel największej winnicy w regionie, z 650 hektarów rozproszonych po wioskach Laguardia i Oyón oraz prawie 50 000 starzejących się beczek. Bodegas Faustino, z siedzibą w Oyón, Rioja Alavesa, cieszy się międzynarodową renomą wypracowaną przez ponad 160 lat doświadczenia w produkcji i dojrzewaniu win najwyższej jakości. Bodegas Faustino rozpoczął swoje wysiłki eksportowe w latach 60. XX w. Pierwszą przesyłką do Austrii. Dziś Grupo Faustino sprzedaje swoje wina w ponad 70 krajach na całym świecie. Jej głównym rynkiem jest Unia Europejska, która odpowiada za ponad 70% eksportu. Inne główne kraje, w których obecny jest Faustino: Stany Zjednoczone, Rosja, Australia, Indonezja, stany bałtyckie, a ostatnio także Chiny. Faustino I jest najczęściej sprzedawany winem na świecie jako DOCa Rioja Gran Reserva, z prawie 40% sprzedaży wina w swojej kategorii. Faustino tworzy młode wina (biały, różowy, czerwony) i cavas. Czerwone wino w beczkach zaczyna się od Faustino Crianza i Faustino V Reserva do Faustino I Gran Reserva i nowoczesnego Faustino de Autor . Z wyjątkiem Crianzy, która jest w całości wykonana z Tempranillo, pozostałe czerwone zawierają trochę Mazuelo lub Graciano i są starzone w beczkach z amerykańskiego dębu. Te dwie odmiany są reprezentowane (15%) w Gran Reserva, która jest leżakowana w dębu francuskim i amerykańskim przez 22 miesiące. Grupo Faustino jest ważną grupą, która obejmuje Bodegas Campillo i Marques de Vitoria w Rioja; Bodegas Valcarlos w Nawarra, Bodegas Portia (projekt: Norman Foster) w Ribera del Duero; Condesa de Bodegas Leganza w La Mancha i Bodegas Victorianas, producent win stołowych.

 

Win Kolekcja:

Faustino I Gran Reserva 2009

Faustino I Gran Reserva 1994

Faustino I Gran Reserva 1970

Faustino I Gran Reserva 1964

Faustino I G.Reserva 75º Aniversario

Faustino ICON Edition 2014

Faustino & Eneko

Faustino Organic

Faustino & Eneko Estuche con semilla

Cava Faustino Brut Reserva

Cava Faustino Semi Seco

Cava Faustino Extra Seco

Cava Faustino Rosado

Cava Faustino Brut Estuche Especial

Cava Faustino Rosado Estuche Especial

Faustino Art Collection

Faustino V Reserva

Faustino V Blanco

Faustino Crianza

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE