Giramonte Frescobaldi Wina Grand Durhene ChampagneWina ChardonnayWina z Nowej ZelandiiWino WinaBachus Wina o WinieMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyAberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWino na lato

Sklep Bachus - Bodegas La Purísima

Winnica Bodegas La Purísima została założona w 1946 roku przez kilku rolników, którzy zgromadzili się, aby poprawić jakość win Yecla. Ich zaangażowanie i gotowość do produkcji wspaniałych win doprowadziło ich do uzyskania tytułu DO w 1975 roku. Było to dość duże osiągnięcie dla tych rolników, którzy zarejestrowali DO nr 27, DO Yecla, co czyniło je jedynymi DO, których limit jest limit terminu komunalnego w stylu najbardziej prestiżowego francuskiego AOC.

 

Na początku lat 90-tych winnica wyprodukowała jedno z najlepszych win, El Iglesia Vieja Crianza, wino, które otworzyło drzwi innym wspaniałym winom. Iglesia Vieja Crianza była jednym z pierwszych win w regionie, do którego włączyły się wspaniałe restauracje z Murcji.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.