Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Bodegas Pablo Padin SL
    Bodegas Pablo Padin SL

Sklep Bachus - Bodegas Pablo Padin SL

 

 

 

 

 

 

 

 

W latach osiemdziesiątych rodzina Padín-Garrido uruchomiła niewielki projekt biznesowy polegający na sprzedaży wina albarino na rosnącym rynku regionalnym, z wiedzą i doświadczeniem zgromadzonym przez lata, produkującym własne wino ręcznie. Galicja ma długą tradycję uprawy winorośli, którą Rzymianie spopularyzowali w uprawie winorośli, a później Camino de Santiago wpłynęło na techniki produkcji. Tak więc, pomimo wywozu tych win do połowy Europy od późnego średniowiecza, przez wieki, Galicjanie mieli przywilej cieszenia się jednym z najbardziej cenionych białych win na świecie. W 1980 r. Ustanowiono specjalne oznaczenie Albarino, ale wejście Hiszpanii do UE wymagało stworzenia nazwy pochodzenia Rias Baixas pod koniec dekady, i to był początek udanej podróży, którą podjął Albarino Rias Baixas, pozycjonując się w Nie ma czasu wśród najlepszych win na świecie. Z kolei jest to punkt zwrotny, dzięki któremu w 1989 roku firma Manuel Padín i Carmen Garrido zostaje przekształcona w Bodegas Pablo Padín, co pozwala projektowi rodzinnemu mieć lepszą infrastrukturę i wdrażać najnowocześniejsze technologie, co razem z świetny zespół profesjonalistów, umożliwia produkcję najbardziej uznanych win Rias Baixas przez prestiżowe międzynarodowe konkursy i wyspecjalizowanych krytyków. Zbliżając się do 25-lecia, Bodegas Pablo Padín zachowuje cały entuzjazm i witalność, aby kontynuować udoskonalanie, aby urzekać i zaskakiwać za każdym razem, gdy nasze wina zostaną odkorkowane.

 

SEGREL i Albarinos EIRAL są wynikiem starannego przygotowania i wprowadzają na rynek wina świeże, intensywnie aromatyczne, zrównoważone i miłym smaku dla podniebienia, z elegancką nutą kwasowości, aby wina były ożywione.

Segrel to nazwa, z wyjątkiem średniowiecznego liryki języka galicyjsko-portugalskiego, która została mu dana przez trubadura lub poetę, który należał do niższej szlachty, a towarzyszyła mu jego minstrelka w tłumaczeniach sądowych cantigas, wiersze z lirycznej szkoły, które są pierwszymi manifestacja literatury galicyjskiej. Segrel łączy w sobie godność i pomysłowość trubadura z umiejętnościami i pasją minstrela. W Bodegas Pablo Padín pracujemy z entuzjazmem, łącząc zgromadzoną wiedzę i doświadczenie z technologicznymi trendami i innowacjami, aby produkować wina Rias Baixas Albarino zdolne do uchwycenia chwil i podbicia zmysłów tych, którzy pozwalają się uwieść ich doskonałości. W unikalnym klimacie Rias Baixas, Albarino dzieli te same mineralne gleby i chłodny klimat z innymi renomowanymi regionami produkującymi białe wina, w tym z francuską Doliną Loary, Nową Zelandią i Renem w Niemczech. Wina Rias Baixas są wysoko doceniane na całym świecie i mocno konkurują z najlepszymi białymi wina na rynku globalnym wina.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE