Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Bodegas Portia Ribera del Duero
    Bodegas Portia Ribera del Duero

Sklep Bachus - Bodegas Portia Ribera del Duero

 

 

 

 

 

 

Bodegas Portia należąca do Grupo Faustino, znajduje się w Ribera del Duero, jednym z najważniejszych regionów winiarskich w Hiszpanii, około 150 kilometrów na północ od Madrytu. Projekt był okazją do przyjrzenia się typowi budynku, wykorzystując naturalną topografię terenu, aby wspomóc proces produkcji wina i stworzyć optymalne warunki pracy, jednocześnie zmniejszając wymagania energetyczne budynku i jego wizualny wpływ na krajobraz. Winiarnia została zaprojektowana, aby wykorzystać pochyły teren, wykorzystując grawitację do wspomagania ruchu winogron w budynku, maksymalizując wydajność i minimalizując uszkodzenia winogron. Betonowa struktura jest pokryta gontem ze stali Corten. Konstrukcja koniczyny budynku wyraża trzy główne etapy produkcji: fermentację w stalowych kadziach; starzenie w dębowych beczkach; i wreszcie starzenie w butelkach. Są one kontrolowane przez centrum operacyjne w rdzeniu. Skrzydła zawierające beczki i piwnica na butelki są częściowo osadzone w ziemi, aby wytworzyć najkorzystniejsze warunki środowiskowe dla starzenia wina, podczas gdy skrzydło fermentacyjne jest odsłonięte, umożliwiając uwolnienie dwutlenku węgla. Winiarnia ma zdolność produkcyjną wynoszącą milion butelek rocznie. Bodegas Portia jest pierwszą winnicą Grupo Faustino, wykonaną precyzyjnie po przeanalizowaniu różnych etapów produkcji wina i spróbować stworzyć idealne warunki do ich rozwoju. Wino było punktem wyjścia, a także piękna okolica w Ribera del Duero. Wykorzystanie materiałów, które czerpią z tradycji winiarskich regionu, z przestrzeniami publicznymi otwartymi na krajobraz, poprawi wrażenia odwiedzających.

 

Win Kolekcja:

Portia Verdejo

Portia Crianza

Portia Prima

Portia Roble

Triennia de Portia

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE