Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Boisset JCB
    Boisset JCB

Sklep Bachus - Boisset JCB

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Boisset (Jean-Charles Boisset) zwany JCB zarządza 24 Winnicami w Kalifornii , Francji i Kanadzie . Boisset pochodzi z rodziny winiarskiej. Jego ojciec i matka założyli winnicę w Burgundii we Francji w 1961 roku. Kiedy młody Boisset odwiedził Winiarnię Buena Vista w Kalifornii wraz z siostrą i dziadkami, 11-letni Boisset podzielił się z rodziną, że chciał żyć w Ameryce.

 

Boisset przeniósł się do Kalifornii na początku lat dziewięćdziesiątych i kupił swoją pierwszą winnicę, Lyeth Estates, aw 1999 roku założył Domaine de la Vougeraie ze swoją siostrą, Nathalie. W 2003 r. Boisset kupił winnice DeLoach w kalifornijskiej rosyjskiej dolinie rzeki AVA , a następnie Raymond Vineyards w dolinie Napa w Kalifornii w 2009 r. I winnicę Buena Vista z siedzibą w Sonoma w Kalifornii w 2011 r.

Jean-Charles Boisset . Boisset kupił winnice DeLoach w 2003 r. DeLoach produkuje Chardonnay , Pinot Noir i Zinfandel w rosyjskiej dolinie rzeki AVA w hrabstwie Sonoma . Zakup został opisany jako "hołd" dla Burgundii. Boisset opisał Rosyjską Dolinę Rzeki jako "następne Côte d'Or ". Brian Maloney jest dyrektorem winiarstwa w winnicach DeLoach.

 

W 1999 roku została założona winnica Domaine de la Vougeraie . Boisset i jego siostra Nathalie założyli Domaine de la Vougeraie  konsolidując rodzinne winnice w Burgundii, Clos de Vougeot . Postanowili zmodernizować i podnieść jakość win. Po kilku latach wyprodukowali pierwsze swoje wina utrzymując założenia, aby przetwarzać winogrona ręcznie. Wina Domaine de la Vougeraie : Clos du Vougeot Blanc i La Montée Rouge.

 

W 2009 r. Boisset kupił Raymond Vineyards . Winiarstwo zostało założone w 1971 roku przez Roya Raymonda, seniora i jego dwóch synów, Waltera i Roya. Pierwszy rocznik Raymonda miał miejsce w 1974 r. W 1989 r. Kirin Holdings kupił winnicę, a rodzina Raymond nadal zarządzała nieruchomościami i produkcją. Boisset nabył nieruchomość od Kirina. Stephanie Putnam została zatrudniona na stanowisku dyrektora Winemaker w 2010 roku. Putnam współpracuje z firmą konsultingową Winiarz Philippe Melka przy produkcji win z winnic Raymond Vineyards.

 

W 2011 roku Boisset kupił Winiarnię Buena Vista, najstarszą komercyjną winiarnię w Kalifornii. Po zakupie Buena Vista, Boisset rozpoczął gruntowny remont nieruchomości. Po renowacji winiarnia po raz pierwszy zaczęła produkować wino w oryginalnych piwnicach w 2015 roku. W winnicy Buena Vista znajduje się muzeum narzędzi do wina i lokal "Bubble Lounge", w którym można posmakować i kupić wino musujące JCB Boisset

 

W 2012 roku Raymond Vineyards zdobył nagrodę "Amerykańskiej winnicy roku" dla entuzjastów win. W 2014 r. Winiarnia została nazwana przez Great Wine Capitals regionalnym zwycięzcą "Innovative Wine Tourism Experiences". Raymond Vineyards został nazwany "Best Unique Tasting Experience" przez CellarPass w 2014 roku. The North Bay Bohemian o nazwie Raymond Vineyards "Best Winetasting Room" w Dolinie Napa w 2015 i 2016 roku oraz za najlepsze Cabernet Sauvignon .

 

W 2015 roku, Raymond wprowadził LVE: Legend Vineyard Exclusive , wytwórnię z Napa Valley Chardonnay i Napa Valley Cabernet Sauvignon stworzoną przez Boisset, Stephanie Putnam oraz Johna Legenda , piosenkarkę i kompozytora. W 2015 r. Legend wystąpił na aukcji w Dolinie Napa , występując w ramach aukcji Raymond Vineyards, która pomogła zebrać 980 000 USD na cele charytatywne w Napa Valley. Los zawierał sześć podwójnych magnumów LVE, obiad i prywatny koncert Legend w Boisset's Napa Valley home. W 2016 r. Współpraca między Raymond Vineyards i Legend została nagrodzona przez Wine Enthusiasta inauguracyjną nagrodą "Wine & Culture"

 

Boisset jest rodzinną kolekcją zabytkowych i unikalnych winnic, połączonych ze sobą wspólną ideą. Utrzymanie tożsamości , stylu, w dążeniu do wyrażania własnego terroir winnic.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE