Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Bowmore Whisky Islay
    Bowmore Whisky Islay

Sklep Bachus - Bowmore Whisky Islay

 

 

 

 

 

 

 

Bowmore Whisky to najstarsza destylarnia Islay, w której znajduje się najstarszy na świecie magazyn dojrzewających whisky, No. 1 Vaults. . W tym legendarnym magazynie do dziś są przechowywane whisky Bowmore. Początki Bowmore Whisky sięgają XVII wieku. Jeśli chodzi o dziedzictwo Bowmore Whisky, destylarnia Bowmore jest bezkonkurencyjna, a tradycje, umiejętności i ekspertyzy, które zostały stworzone w najwcześniejszych dniach szkockiej whisky, nadal są przekazywane. Destylarnia jest własnością Morrison Bowmore Distillers Ltd, spółki holdingowej należącej do japońskiego przedsiębiorstwa napojów Suntory, Morrison Bowmore jest również właścicielem destylarni Auchentoshan i Glen Garioch i produkuje McClelland's Linia butelek single malt. Gorzelnia Bowmore pozyskuje tyle jęczmienia, ile to możliwe, z wyspy Islay, ale nie ma wystarczającej ilości wyprodukowanej, aby zaspokoić zapotrzebowanie gorzelni, więc jęczmień jest również przywożony z lądu, a destylarnia zachowuje tradycyjne słodownictwo podłogowe, ale również nie ma wystarczającej pojemności jęczmień przywożony z kontynentu jest zwykle już słodzony. Bowmore Whisky to wyjątkowe połączenie najczystszej wody z rzeki Laggan, słomy puchowej i wędzonego jęczmienia, najlepszych dębowych beczek, naturalnego środowiska Islay i oddanego zespołu rzemieślników, które razem tworzą idealną równowagę, dla której podstawowa gama szkockich whisky whisky single malt jest znany i kochany.

 

Produkty:

 

 

Whisky Bowmore Standard Range


Whisky Bowmore Legend

Whisky Bowmore No. 1

Whisky Bowmore Legend (discontinued)

Whisky Bowmore Small Batch (discontinued)

Whisky Bowmore 12 Year Old

Whisky Bowmore 15 Year Old Darkest

Whisky Bowmore 18 Year Old

Whisky Bowmore 25 Year Old

 

 

Whisky Bowmore Limited Edition


Whisky Bowmore 18 Year Manzanilla Cask

Whisky Bowmore 26 Year French Oak Barrique

Whisky Bowmore 1964

Whisky Bowmore Vault Edition Atlantic Sea Salt

Whisky Bowmore Mizunara Cask

Whisky Bowmore 1957

Whisky Bowmore The 50 Year Old

Whisky Travel Retail

Whisky Bowmore 10 Year Old Dark & Intense

Whisky Bowmore 15 Year Old Golden & Elegant

Whisky Bowmore 18 Year Old Deep & Complex

Whisky Bowmore Black Rock (discontinued)

Whisky Bowmore Gold Reef (discontinued)

Whisky Bowmore 17 Year Old White Sands (discontinued)

Whisky Bowmore Springtide (discontinued)

Whisky Bowmore 1984 (500 btls)

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE