Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Bukettraube
    Bukettraube

Sklep Bachus - Bukettraube

 

 

 

 

 

 

 

 

Bukettraube Wina są o białym kolorze, z odmiany winogron o tejsamej nazwie czyli Bukettraube, występująca głównie w winnicach Południowej Afryki . Bukettraube stosowany jest najczęściej w produkcji win delikatnie slodkich, ponieważ jest wrażliwy na szlachetną pleśń Botrytis cinerea . Wina Bukettraube wydają się być lekkie i kwiatowo zabarwione, o smaku brzoskwini, moreli i gruszki. Bukettraube szczep postał po skrzyżowaniu Silvaner i Schiava Rossa (Trollinger), uzyskanego w połowie XIX wieku w Randersacker, przez niemieckiego winiarza Sebastiana Englerta. Niestety Bukettraube została w dużej mierze wypędzona z ojczyzny przez mączniaka prawdziwego i obecnie jest prawie wyłącznie w Południowej Afryce. Bukettraube to odmiana aromatyczna - jej nazwa wskazuje na ten fakt - i ma doskonałe poziomy cukrów i kwasowości . Wszystkie te czynniki sprawiają, że winogrona nadają się do produkcji słodkich win, chociaż produkowane wina nie starzeją się bardzo dobrze.Synonimy obejmują: Bouquetraube, Bukettrebe, Buke, Bocksbeutel, Bouquet Blanc.

 

Najpopularniesze wina z szczepu Bukettraube:

 

Cederberg Bukettraube, Western Cape, RPA

Simonsvlei „Premier Selection” Bukettraube, RPA

Spier Medium Sweet, Western Cape, RPA

Seven Sisters 'Odelia' Bukettraube, Swartland, RPA

Darling Cellars Sweet Darling White, Darling, RPA

Darling Cellars Sweet Darling Rose, Darling, RPA

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE