Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Cellaro Sycylia
    Cellaro Sycylia

Sklep Bachus - Cantine Cellaro Sycylia

 

 

 

 

 

 

 

 

Winnica Cantine Cellaro znajduje się w miejscowości Sambuca di Sicilia na południowo-zachodniej części Sycylii. Cantine Cellaro zapoczątkowała w 1972 i po 10 latach przeszła modernizację, przy czym zwiększając liczbę stowarzyszonych win ogrodników oraz możliwości produkcyjne. Podstawowym elementem do stworzenia winnicy był dokonały terror, wzbogacona ziemia powulkaniczna o wysokim urodzaju i południowy mikroklimat. Wszystkie odpowiednie czynniki pozwalające na tworzenie win wysokogatunkowych. Cantine Cellaro produkuje wina w apelacjach IGT i DOC. Winnicę Cantine Cellaro cechuje dobre ułożenie gleb i doskonały południowy mikroklimat. Z jednej strony pasmo górskie o wysokości ponad 700 m n.p.m., z drugiej bliskość jeziora Arancio chronią winorośl przed zbyt wysoką temperaturą i nadmierną suchością. Przez cały rok panuje tu bardzo łagodny klimat. Od grudnia do lutego temperatura waha się od 12 do 18 stopni Celsjusza. W pozostałych miesiącach - od 19 do 30 stopni, choć zdarza się, że maksymalnie osiąga nawet 34 stopnie. Występują tu głównie gleby kamieniste i wapienne, a uprawy obejmują przede wszystkim lokalne szczepy takie jak nero d'Avola. Wina Cantine Cellaro otrzymują liczne wyróżnienia i wysokie nagrody za dobre wina.

 

Wina wybrane:

Mascalese - Nero D'Avola Sicilia IGT

Micina Nerello Mascalese Sicily IGT

Lumà Nero d'Avola Syrah

Quattro BorghiNerello Mascalese

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE